ispardavimasAš Jums šiandien papasakosiu apie savo ilgą ir įdomią internetinės išparduotuvės paiešką, ir ką man pavyko išsiaiškinti. Viskas prasidėjo nuo to, kad tiesiog naršant internete man kilo idėja, kad nežinau nė vienos normalios internetinės išparduotuvės, kur iš tiesų daiktai būtų išparduodami, ir vyktų tikras išpardavimas, o ne tiesiog akcija atrakcija, žmonių pritraukimas ir kvailinimas.

Kodėl sakau kvailinimas, o gi todėl, kad lygiai taip pat, kaip ir fizinėse parduotuvėse, internetinės parduotuvės užsiima klientų kvailinimu, nevykusiu marketingu, ir akcijų atrakcijų protegavimu. Jeigu esate akylesnis, arba jau kuris laikas sekate tam tikrą prekę, Jūs tikrai galite pastebėti, kad prekė, kuri kainavo sakykime dešimt litų, esant kažkokiai akcijai atrakcijai taip netikėtai pabrango iki vienuolikos, ar netgi iki dvylikos litų, nors kaina yra nurodyta, kad kainavo penkiolika, o dabar bekainuoja vienuolika litų. Jau kaip norite, taip sakykite, bet čia yra tikrų tikriausias melas ir klientų apgaudinėjimas, štai pavyzdžiui, prasideda didžiosios metų šventės, žmonės kaip sublūdę  puola į parduotuves pirkti prekių, o pardavėjai, kaip ant sparnų puola daryti akcijas atrakcijas, kainą pakeliu, kainą perbraukiu, ir parduodu brangiau negu ne akcijos atrakcijos metu. Va nuo tokio apgaudinėjimo, aš, tiesa sakant, labiausiai ir pavargau, todėl ir nusprendžiau ieškoti internetinės išparduotuvės, kur prekių išpardavimas vyktų be jokių akcijų atrakcijų, kur nereikėtų jaustis „durninamam“ ir dar būti dėkingam, kad likai apgautas.

Ilgai ir nuobodžiai nardžiau po interneto platybes ieškodamas tokios lietuviškos internetinės išparduotuvės, ir kaip Jūs manote, teisingai manote, man sekėsi labai sunkiai. Teko pavargti ne vieną dieną, peržiūrėti begales tų šauniųjų išparduotuvių su nepamatuotai kosminėmis kainomis, kol galų gale radau nedidelę internetinę parduotuvę, kur iš tikro vyko išpardavimas. Klausite manęs, iš kur žinau, kad išpardavimas o ne akcija atrakcija, o gi nėra sunku, tą prekės pavadinimą nusikopijuoti ir patalpinti į visagalę paieškų  sistemą, ir vualia, Jūs gaunate atsakymą, kokia prekės kaina yra pas kitus pardavėjus, kiek jie prašo už tą pačią prekę savo akcijos atrakcijos metu, ir ar tikrai Jūs radote pigiausią tos prekės variantą.

Atlikęs tokius paruošiamuosius darbus, bei patikrinęs šios prekės konkurentų internetines parduotuves, aš tiesiog ėmiau ir užsisakiau prekę, iš tos nedidelės išpardavimo internetinės parduotuvės. Ir visiškai nesigailiu dėl to, nes, gavau prekę, kurios ir tikėjausi, gavau tą prekę žemiausiomis rinkos kainomis, ir dar, beje, gal net svarbiausia, su manimi tos internetinės išparduotuvės savininkas bendravo maloniai, paprastai ir labai pagarbiai.

Po šitiek paieškų, aš likau labai patenkintas savo pirkiniu, ir nuo šiol žinosiu, kad išpardavimas ir akcija atrakcija yra du skirtingi dalykai, ir juos reikia mokėti atskirti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.