dviratis
Pixlr-o-Matic menas: dviratis ugnyje. Dėl prasto apšvietimo ir ne itin geros išmaniojo kameros, originali fotografija su mano dviračiu labai neįspūdinga… Teko „papimpinti“ ir dabar tai jau tikrai negėda dalintis Facebooke 🙂

Pradedame patarimų „dykinėtojams“ seriją. Čia pateiksime keletą naudingų įrankių, kuriais galima naudotis dykai – visiškai nemokamai.

Pixlr-o-Matic – nuostabus įrankis internetinių foto mėgėjams!

Ką su juo galima padaryti? Galima nemokamai „papimpinti“ savo fotografijas tiek naršyklėje, tiek išmaniajame telefonu (ieškokite Pixlr-o-Matic programėlės). Viskas labai paprasta – pasirenkate savo fotografiją, nustatote dydį, nustatote efektą, perdengimą kita iliustracija (overlay) ir rėmelius. Yra vienas nerealus mygtukas, kuris viską sumaišo ir tai pačiai fotografijai pritaiko vis naujus efektus, perdengimus ir rėmelius. Taip galima išsirinkti tikrai nerealią iliustraciją.

Viskas! Saugote pas save ir siunčiate į Facebooką, Instagram, Pinterest, Snapchat, Twitter, Google+ ir kitus socialinius tinklus ir renkate pliusus, laikus ir komentarus „WOW, kaip fainei“ tipo 🙂 Sėkmės!

www.pixlr.com rasite šį nuostabų įrankį ir galėsite juo naudotis internete. Išmaniajam telefonui reiks ieškoti per App stor’us.

pixl

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.