tiekejasŠiandien pakalbėkime apie patį didžiausią internetinių parduotuvių baubą. T.y. tiekėjus, ir jų paiešką.

Nė viena parduotuvė, fizinė ar internetinė negali gyvuoti be patikimo, gero ir lankstaus prekių tiekėjo. Tiekėjas, tai yra netgi ne asmuo, o institucija, kuri gali internetinę parduotuvę padaryti didžiule ir dideles apyvartas darančia parduotuve, arba gali tiesiog sužlugdyti internetinę parduotuvę. Paklausite, kaip čia taip? Ogi labai paprastai.

Jeigu tiekėjas yra patikimas, lankstus ir tiekia pigias ir kokybiškas prekes jums, tai Jūs savo parduotuvėje galite geros kokybės prekes parduoti už mažesnę kainą, negu Jūsų konkurentai siūlo tai prekei, vadinasi, automatiškai Jūs laimite, išlošiate didesnį lankytojų srautą, gaunate didesnę pinigų apyvartą, bei imate užsakinėti didesnius kiekius prekių iš tiekėjo, kas jau savaime suprantama, įgalina Jus prašyti dar didesnės nuolaidos iš tiekėjo, nes Jūs parduodate daug  to tiekėjo prekių.

O dabar pažvelkime iš kitos pusės: tiekėjas yra nelankstus, tiekia Jums nekokybiškas ir brangias prekes. Kas gi tada atsitinka? Ogi košmaras, Jūsų parduotuvė ne tik, kad sunkiai verčiasi ir gaudo kiekvieną klientą, nes Jūsų prekių kaina yra didesnė už konkurentų prekių kainą, bet Jūsų prekės dar ir brokuotos, kas automatiškai iššaukia problemas su klientais, skundų laviną. Ir Jūs esate priverstas tuos skundus ir nusiskundimus spręsti, bandyti užglaistyti nepatenkintus klientus pakištomis, ar kažkokiomis kitomis menkomis dovanėlėmis, kas užglaistytų Jų nepasitenkinimą. O, kad to Jums nepasirodytų per maža, Jūsų tas nevykęs tiekėjas, kaip jau minėjau, yra nelankstus ir reikalauja, kad už prekes atsiskaitytumėte avansu, tai vadinasi, Jums iškiša brokuotas prekes, ir Jūs jau pats turite suktis, o jis tiesiog nusiplauna rankas, ir laukia naujos internetinės parduotuvės aukos.

O ką mes galime padaryti, sakysite Jūs? Na, visų pirma siūlau laikytis paprasto, bet efektyvaus veiksmų plano. T.y. visų pirma susiraskite prekę, kurios Jums reikia, tada susiraskite tiekėją, kuris tą prekę tiekia, o jau tada ieškokite išsamios informacijos apie tą tiekėją internete. Šiais laikais, tikrai pilnas internetas teigiamų arba neigiamų atsiliepimų vienokia ar kitokia tema apie kiekvieną tiekėją, parduotuvę, netgi asmenį. Tad jeigu detaliai ir nuodugniai ieškosite informacijos apie tiekėją, manau tikrai suprasite ar verta turėti verslo reikalų su tokio tiekėju, ir ar verta pirkti vienokias ar kitokias prekes iš to tiekėjo.

Kaip bebūtų keista, bet internete visi labai slepia gerų tiekėjų pavadinimus, jų kontaktus, adresus. Norint juos gauti, reikia registruotis į visokius tinklalapius, mokėti pinigus, kad galėtum prieiti prie gerų tiekėjų kontaktų. Aišku nelabai norisi kažkam už nieką sumokėti, bet iš kitos pusės pasvarsčius, jeigu jau visas mūsų verslas priklauso nuo tiekėjų tai gal verta išleisti nedidelę sumą pinigų, už galimybę susirasti mums tinkamą ir patikimą prekių tiekėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.