skrydžiai į BirmingamąBirmingamas yra vienas gausiausiai lankomų miestų Jungtinėje Karalystėje. Čia gausu muziejų, istorinio paveldo, miestas yra nuolat aktyvus ir čia vyksta įvairūs renginiai, sutraukiantys turistų srautus. Tačiau kaip visuose kituose Jungtinės Karalystės miestuose, Birmingame taip pat galima išskirti neįtikėtiną kiekį įvarių vietų išgerti ar pasilinksminti. Pradedant seniausiais miesto pub’ais, baigiant moderniais kokteilių barais, kiekvienas čia atvykęs ras, kur praleisti linksmiausias viešnagės naktis. Jeigu domina skrydžiai į Birmingamą, net nedrįskite neapsilankyti bent vienoje iš šių vietų:

Baccus bar – tai baras tiems, kurie yra ne tik įvairų alaus rūšių gurmanai, bet ir meno ir istorijos mylėtojai. Tai baras rūsyje,kuriame būdamas jautiesi, lyg alų gurkšnotum muziejuje. Labiausiai pribloškia patalpos interjeras – senovines marmuro sienas remia kolonos lyg tiesiai iš Antikos, o baro baldai primena įvairiausių epochų interjerą. Taigi, vos įsigiję pigų lėktuvo bilietą į Birmingemą, taip pat užsirezervuokite stalelį ir šiame, vietinių bei turistų pamėgtame bare.

Šampano baras The Cube- 25 aukštų pastate The Cube įsikūręs šampano baras ne tik išsiskiria moderniu ir šiuolaikišku interjeru, bet ir siūlo kiekvienam pasimėgauti įspūdingu vaizdu iš aukštai Į Birmingamą. Tai vieta prabangą mėgstantiems ekstravagantiškiems žmonėms.

The Actress and Bishop – tai nebrangi vieta, kurioje atsidūręs nesuprasi, ar čia pub’as, ar baras, ar klubas. Tačiau, ne paslaptis tai, kad vietiniai šią vietą mėgsta jau ne vienerius metus. Audringiausiomis savaitės dienomis čia laisvai liejasi alus, skamba linksmi pokalbiai ir galima išgirsti rokenrolo muzikos taktus.

The Chuch Inn – tai unikali vieta, kopijuojanti New Orleans miesto dvasią. Čia rasite tai, ką Amerika gali pasiūlyti geriausio – įvairių rūšių burbono ir amerikietiškųjų kokteilių gausą Naujojo Orelano džiazo eros fone.

Tarp kitų dėmesio vertų Birmingamo barų ir pubų yra tokios vietos kaip: The Jekyll & Hyde, The Loft Lounge, Island Bar, Loki Wine ir kiti puikiai įvertinti barai bei klubai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *