dovana vyruiNorisi nustebinti išrinktąjį originaliomis idėjomis ir precizišku jų įgyvendinimu, tačiau kaip tyčia galvoje spengia tyla. Nieko keisto, juk nenuvalkiota dovana vyrui yra tikras iššūkis moterims. Iškvosti vyrą apie svajonių pirkinį galima tik gudrumu. Todėl dailiosios lyties atstovėms lieka vienintelis kelias – stebėti interneto platybes plačiai išpūtus akis ir klausytis ištempus akis. Dar sudėtingiau gautą informaciją pritaikyti prie herojaus, šildančio sofą namuose, poreikių. Kita vertus, norėtųsi dar ir įdomių ir finansiškai neskausmingų sprendimų.

Svajojant galima pasiekti beveik viską, net ir išrinkti puikią dovaną vyrui už patrauklią kainą. Štai, kad ir dovana vyrui medžiotojui, per kurio miškų  trofėjus nesimato laisvo sienos plotelio. Paprastai medžiotojas pasižymi racionalumu. Jį pradžiugins ir gurmaniška dovana.  Todėl puikiausia dovana vyrui alus. Ne šiaip sau alus, o rinktinio alaus degustacija.

Tuo tarpu dovana vyrui vestuvių proga turėtų  pulsuoti romantika, šiluma ir asmeniškumu. Tam puikiausiai tiks laisvalaikio dovanos, tokios kaip masažai tik Jums dviem arba vakarienė ant ežero kranto.

Dovana vyrui valentino dienos proga gali visai susukti galvą. Bet kokie meškiukai ir marškinėliai atrodo itin nuvalkioti, o seksualūs apatiniai – vulgaroki. Todėl viršų ima linksmiausios dovanos, tokios kaip fotosesija.

Išimtinai svarbi visai šeimai diena yra, kuomet šeima pagausėja dar vienu nariu. Dovana vyrui vaiko gimimo proga nėra atgyvena. Juk visos tikimės bent vieno žiedelio ar tylaus padrąsinimo į ausį. Man vienas vyriškis pasakoja, kad tokią dieną dovana vyrui – kojinės gali tapti namų jaukumo simboliu. Jis savąsias saugojo penkiasdešimt metų.

Po daugybės santuokos metų, švenčiant drauge jau ne pirmą jubiliejų savo gyvenimo partnerį, kelionės draugą, norisi pasveikinti brandžia dovana. Dovana vyrui 70 – ies metų proga yra padėka ir lūkesčiai. Todėl dovana vyrui gali tapti viso jo gyvenimo svajonės išsipildymu. Jūs galite jį nusivežti į kelionę po Europą arba kruizą.

Laisvalaikio dovanos sukuria terpę įvairioms variacijoms. Galima su minimaliomis sąnaudomis  užtikrinti įsimintiną progos paminėjimą ir pagaliau išvysti neblėstančią vyro šypseną bei akis, kurios sako: “Ačiū”. Juk tie, kurie yra šalia – mus palaiko ir su mumis džiaugiasi bei liūdi – nusipelno paties geriausio.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.