www.reklama7.ltVis svarstote apie savo interneto svetainę, kurioje galėtumėte dalintis savo įžvalgomis ir pastebėjimais, pasireklamuoti, pristatyti savo teikiamas paslaugas? Puiku! Imkitės darbo jau dabar – susikurti interneto svetainę nėra labai sunku ar brangu, tačiau teks kiek daugiau pasukti galvą ar investuoti siekiant sulaukti lankytojų – reklama internete nors ir yra pigiausia pagal savo efektyvumą, ji vis tiek kainuoja nemažai. Arba tai atima daug laiko.

Visų pirma, susikūrus interneto svetainę reikėtų pamėginti atrasti raktažodžius, kuriuos vesdami paieškose žmonės turėtų rasti Jūsų svetainę. Pavyzdžiui, jei teikiate logotipų kūrimo paslaugą, tai galėtų būti: „logotipai“, „logotipų kūrimas“ ir panašūs raktiniai žodžiai. Jei apie tai nebus Jūsų svetainėje užsiminta, o tik paminėsite, kad esate logotipų kūrėjas – dėmesio nesulauksite, bus sunku „išsukti“ svetainę ir gauti apčiuopiamos naudos. Taigi, paruoškite tekstą ar kelis šioms temoms, pagalvokite, kas galėtų sudominti Jūsų skaitytojus, kažkuo suviliokite juos – dabar būtina išsiskirti iš minios jei norite sukurti populiarią e-erdvę.

Vien tik teksto apie savo paslaugas gana nebus, kad galėtumėte laikyti savo svetainę efektyvia savireklamos forma. Reikia įdėti darbo bandant pasiekti savo lankytojus. SEO paslaugos – vienas iš būdu, kadangi parenkami Jums naudingi raktiniai žodžiai, pagal juos pritaikoma Jūsų interneto svetainė, rengiama išorinė reklama – optimizavimas. Taip gaunamas organinis srautas, kuris gali atnešti daug naudos: nauji užsakymai, pardavimai, parduota reklama ir t. t.

Kitas žingsnis, kuris turi būti atliekamas lygiagrečiai, aktyvus naudojimasis socialiniais tinklais, galbūt net reklamos juose pirkimas. Verta pagalvoti ne tik apie Facebook, kuris Lietuvoje lyderiauja, bet ir apie kitus. Pavyzdžiui, logotipų kūrėjams tikrai naudingi Pinterest ir Instagram socialiniai tinklai, interjero dizaineriai seniai pamėgę Pinterest, o IT specialistai „prisijaukino“ ir Twitter. Kitaip tariant, nebijokite eksperimentuoti, imkite viską iš interneto, ką tik galite, skirkite laiko naujienų apžvalgoms, nevenkite konsultacijų ar negailėkite investicijų į akivaizdžiai naudingas sritis. Pavyzdžiui, SEO paslaugos kur kas daugiau naudos ir per trumpesnį laiką atneš atliekamos specialisto nei Jūsų pačių, jei apie tai iki šiandien neturėjote jokių žinių.

Daugiau naudingos informacijos rasite tinklaraštyje http://www.reklama7.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.