automobilių apklijavimasReklama ant transporto priemoniu – vienas populiariausių reklamos būdų logistikos srityje. Dažniausiai tai ne itin brangi, tačiau ypač efektyvi reklama. Egzistuoja du pagrindiniai būdai, kaip naudojama reklama ant transporto. Tai automobiliu apklijavimas ir reklama ant automobiliu aptraukiant sunkvežimius reklaminiais tentais. Visgi, pastarasis būdas dažniau naudojamas pervežant krovinius ar prekes. Tuo tarpu kitiems įmonių automobiliams dažniausiai naudojami lipdukai, kurie puikiai atlieka savo funkciją. Ši reklama ypač populiari dėl kelių pagrindinių priežasčių.

  • Patogi kaina. Automobiliu apklijavimas itin dažnai pasirenkamas smulkių verslo įmonių, kurios nenori išleisti viso biudžeto reklamai, tačiau nori pranešti apie save. Apklijavimo kaina yra gerokai mažesnė nei komercinė reklama žiniasklaidoje, užsisakant reklamos plotus ar laikus spaudoje, radijuje, televizijoje.
  • Efektyvumas. Itin dažnai automobiliu apklijavimas vertinamas todėl, jog tai nuolatinių pastangų nereikalaujantis reklamos būdas. Tai reiškia, jog Jums tereikia užsisakyti lipduką ir užklijuoti jį ant automobilio. Visa kita pati reklama ant automobilio padarys už Jus. Jūs važiuojate automobiliu ir aplinkiniai mato reklamą. Todėl tai neįkyri ir neigiamų emocijų nekelianti Jūsų įmonės afiša.
  • Kokybė. Verslininkai, kurie domisi reklama ant automobiliu, kartais abejoja, ar žema reklamos kaina neatsilieps reklamos kokybei. Visgi tai yra lauko reklama ant automobilio, todėl kyla natūralus klausimas, kaip ilgai tokia reklama gali tarnauti. Iš tiesų automobiliu apklijavimas yra efektyvus ir naudingas reklamos būdas, mat šiai technikai naudojama aukštos kokybės plėvelė, kuri puikiai atrodo bei išlaiko savo spalvas ir kontūrus ne tik prie didelių drėgmės kiekių, bet ir prie temperatūros kaitos. Taigi, nepaisant to, kad tai išorinė reklama – ji veiksminga ištisus metus.
  • Platus naudojimas. Gera žinia tiems, kurie siekia savo reklama pasiekti kuo daugiau auditorijos. Automobilių apklijavimas gali būti naudojamas gerokai plačiau nei tik ant Jūsų įmonės automobilių. Tai ypač aktualu nedidelėms įmonėms, kurios retai turi darbui skirtų automobilių. Nedidelė reklama ant automobilio gali būti patalpinta ir ant visai su Jūsų įmonę nesusijusio žmogaus automobilio. Toks automobilių apklijavimas veikia tarsi reklamos ploto nuoma. Jūs galite surasti keletą žmonių, kuriems nemaišo jų automobiliu apklijavimas ir taip turėsite dar vieną nuolatinį Jūsų reklamos platintoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.