paskolos internetuŽinau, kad paprastai paskolos internetu žmonėms padeda išsisukti iš keblių finansinių situacijų, todėl manau, kad mano istorija yra išskirtinė. Nes man internetu paimtas kreditas ne tik padėjo atsistoti ant kojų finansine prasme, bet ir netyčia padėjo surasti savo meilę.

Pradžia buvo tamsi

Baigiau mokyklą, ir nežinojau, ką noriu veikti. Nežinau kodėl mokykloje moko tiek daug mokomųjų dalykų, o nėra tokio, kuris tiesiog padėtų suprasti, ko nori iš gyvenimo. Paskola internetu man buvo reikalinga tada, kai nutariau vykti į Angliją padirbėti. Bandžiau iškart po mokyklos stoti į mediciną universitete, internetu užpildžiau tik vieną prašymą. O kai ten neįstojau, likau apskritai be studijų. Taigi, manęs laukė metai, per kuriuos reikėjo kažką nuveikti. Taigi, nutariau išbandyti ir aš laimę emigracijoje, juk daug girdėta atsiliepimų. Vieniems pasiseka, ir namus Lietuvoje pasistato iš uždarbio, kiti nieko nepeša. Pradžiai, pamaniau, kreditas galėtų man padėti. Na kaip, iš pradžių maniau, kad gal reikėtų padirbti kokiame nors pieno konservų fabrike porą mėnesių, pagyventi pas tėvus ir taip užsidirbti tai „pirmajai pradžiai“. Bet paskui šovė į galvą – jeigu yra tokia galimybė, kaip paskolos internetu, tai kam man tris mėnesius čia dirbti už minimumą, jeigu tą pačią sumą ten galiu gauti per dvi savaites? Tegul paskolos internetu man būna startas, o paskui aš jau galėsiu toliau viską planuotis, tą pačią nedidelę paskolą atiduosiu itin greitai.

Kiek skolinausi

Žinoma, reikėjo susiplanuoti, kiek man realiai reikalinga. Paskolos internetu iki 10000 gal ir suteikiamos, bet man juk nereikia tokios didelės sumos. Tai ko man reikia? Man reikia tiek, kad užtektų skrydžiui, pirmoms kelioms savaitėms pragyvenimui, nuomai. Mąsčiau, jeigu nepavyks greitai susirasti darbo, tada paskolos internetu visa para galės pasitarnauti dar, ir aš pasiskolinsiu daugiau. Juk turiu metus laiko – atsispiriu iš duobės ir galiu dirbti kad ir iki kito pavasario. Taigi, nutariau, kad man reikalingos paskolos internetu ilgalaikis dviejų tūkstančių litų – ir tai, čia beveik per akis, su kaupu. Padariau viską, kaip reikia, ir gana greitai pirmas kreditas nemokamai įkrito į mano sąskaitą. Džiaugiausi, kad paskutinius metus besimokydama mokykloje tiek daug dirbau. Pasirodo, jeigu būčiau nedirbusi, nebūčiau net galėjusi gauti tos mažos paskolos. Nes kredito bendrovė tokiems visiškiems bedarbiams be pinigų nieko neskolina – bijo, kad negrąžins. Ir teisingai. Aš irgi neskolinčiau kažkokiam vaikui, kuris vis dar gauna po du litus iš mamos ant ledų ir ketina kelti sparnus bei išvykti nežinia kur.

Lemtis

Vadinu tai lemtimi, nes su Janiu susitikome būtent tame skrydyje į Angliją. Mano paskola internetu Anglijoje labai greitai ištirpo, nes Janis man iškart užtikrino gyvenimą, kupiną meilės ir pinigų. Jis, latvis, sakė dirba viename fabrike, kuriame dabar tikrai kaip tik trūksta darbuotojų. Todėl per pirmas darbo savaites mano paskolos internetu Anglijoje neliko nė kvapo. O meilė užsimezgė ne iš karto, daug vėliau. Irgi per pirmąjį mėnesį darbuose ir bendrose išvykose į miestą. Kaip gerai, kad tada paskolos internetu Airijoje ar Norvegijoje neturėjau. Kaip gerai, kad skridau būtent į ten. Ir kad nebuvo taip, jog paskolos internetu be uzstato būčiau atsisakius ir ėmusi dirbti Lietuvoje tris mėnesius. Juk nebūčiau tuomet sutikusi Janio, ir gyvenimas būtų susiklostęs visai kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *