paskolaŠiuo metu Lietuvoje paskolų pasiūla kaip niekad didelė. Skolinimo įmonės klientų sulaukia vis daugiau ir teigia, jog artimiausiu metu prastų laikų nesitiki. Dažniausiai Lietuvoje teikiamos vartojamosios paskolos internetu arba banke, taip pat vartojamosios būsto paskolos, paskolos automobiliui internetu ar banke ir pan. Taip pat yra ir dar viena neseniai atsiradusi paskolų rūšis – greitos paskolos internetu arba banke. Tai nedidelės paskolos, suteikiamos internetu arba banke trumpam laikui, kai žmones ištinka finansiniai sunkumai. Šio tipo vartojamosios paskolos internetu ar banke dažnai imamos sumokėti už didelius pirkinius, keliones, ar panorus greitai, tačiau užtikrintai ir pelningai investuotipinigus į tam tikrą verslo sritį.

Ilgalaikis skolinimasis

Ilgalaikės vartojamosios paskolos internetu ar banke suteikiamos ilgam laiko tarpui. Dažniausiai šį skolinimosi būdą renkasi žmonės, kuriems reikalingos dideles paskolos internetu ar banko skyriuje. Ši paslauga, nepriklausomai nuo jos dydžio ar skolinimosi pobūdžio, yra skiriama tik finansiškai stabiliems ir atsakingiems klientams – tai reiškia, jog tokio tipo vartojamosios paskolos yra suteikiamos tik dirbantiems ir nuolatines finansines pajamas turintiems asmenims. Dažniausiai tokią paskolą suteikia bankas, tačiau retais atvejais tai galima padaryti ir internetu. Įprastai reikia parašyti prašymą, pateikti savo finansines ir turto ataskaitas, atsakyti į papildomus banko darbuotojo klausimus. Dažnai pasitaiko taip, jog skirtingi bankai gali pasiūlyti skirtingas vartojimo paskolas, todėl, norint žengti šį atsakingą ir reikšmingą žingsnį, geriausia yra apsilankyti įvairiuose bankų filialuose ir pasikonsultuoti, kokias skolinimosi sąlygas konkretus bankas gali pasiūlyti būtent Jums. Taip turėsite galimybę ne tik paklausti Jums aktualios informacijos, bet ir išsirinkti priimtiniausią ir Jums labiausiai tinkantį skolinimosi variantą. Dažniausiai suteikiamos šios paskolos internetu nuo 18 metu, o kartais net paskolos internetu nuo 19 metu, nes tokio tipo paskolas žmonės ima, norėdami įsigyti tikrai didelius pirkinius: dažniausiai būstą, nekilnojamąjį turtą, automobilį, kitus brangius daiktus.

Greitas skolinimasis

Yra ir kitas variantas, norintiems pasiskolinti pinigų. Jei Jums reikalingi ne tokie dideli pinigai kaip ilgalaikė vartojimo paskola, tačiau norite pasiskolinti greitai, Jums pravers paskolos internetu greitai ir patogiai galite pasiskolinti nedidelę sumą pinigų, net neišeidami iš namų. Užpildę anketą ir atsakę į papildomus klausimus, Jūs galėsite gauti nedidelę paskolą per tikrai trumpą laiką. Tokios paskolos internetu per 15 min suteikiamos ir pinigai pervedami į Jūsų sąskaitą. Tai puiki išeitis tiems žmonėms, kurie neketina įsigyti didžiulių pirkinių, tačiau jiems šiuo metu pritrūko pinigų. Greita paskola suteikia galimybę nesijausti finansiškai nesaugiai ir suteikia nedideles paskolas net ir nedirbantiems asmenims. Prieš priimant tokį sprendimą kaip greitas skolinimasis, geriausia yra pasitarti jei ne su ekonomikos specialistais, tai bent su kreditavimo bendrovių konsultantais. Jie aiškiai ir suprantamai papasakos, kokiu būdu vyks Jūsų kredito išmokėjimas, kiek pinigų Jums bus paskolinama ir kiek turėsite grąžinti. Didžiausias pavojus, norint pasiskolinti greitą kreditą – negrąžinti laiku pinigai. Būtent ši rizika atneš nemažai pelno smulkaus kreditavimo įmonėms. Vieni žmonės uždelsia grąžinti pasiskolintus pinigus, kiti tiesiog pamiršta ir taip per kelis mėnesius iš pasiskolinto kelių šimtų litų kredito, Jūsų skola gali išaugti iki kelių tūkstančių. Būtent dėl šios priežasties specialistai pataria gerai įvertinti savo sugebėjimus ir pajamas prieš skolinantis greitas paskolas.

Vartojamosios paskolos internetu ar banke, greitos ar ilgalaikės yra šaunus būdas žmonėms, kurie neturi pakankamai pinigų užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Kaip ir lizingas ar telefono operatoriaus sutartis, toks skolinimosi būdas yra puikus pagalbininkas, kuriant verslą ar perkant svarbius pirkinius, tačiau svarbiausia, kad visa tai būtų daroma tikslingai ir gerai viską apskaičiavus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *