Ar santykiai gali žlugdyti karjerą?

 

Daug žmonių vis dažniau atideda santykių kūrimo laiką į ateitį, nes manoma, kad jie gali kaip reikiant pakenkti karjerai. Tačiau, ar tiesa, kad santykiai iš tiesų gali trukdyti kažko siekti gyvenime? Atsakymo vieno nėra, nes vis dėlto – visi žmonės yra skirtingi. Kiekvienas žmogus skirtingai sprendžia problemas ir kylančius iššūkius. Vieniems gali būti sudėtinga skirti daug laiko antrai pusei, o ne darbui ar tikslų siekimui. Specialistai pastebi, kad santykius dažniausiai aukoja tie, kurie yra pamišę dėl savo darbo. Trumpai tariant, jeigu karjera yra svarbiau už antrą pusę, tuomet didelė tikimybė, kad antroji pusė – netinkamas jums žmogus.

gelesKuriant santykius, specialistai akcentuoja, kad reikia susirasti tokį žmogų, kuris yra svarbesnis už viską. Trumpai tariant, vieni yra labiau apsėsti savo veiklos nei antrosios pusės. Tuomet jau aišku, kad tokie santykiai ilgai nesitęs. Juk iškėlus ultimatumą, didžiulę tikimybė, kad antroji pusė bus mesta per bortą. Tai puikus įrodymas, kad žmogus buvo pasirinktas netinkamai.

Grįžtant prie klausimo ar santykiai gali trukdyti karjerai, galima sakyti, kad ir taip, ir ne. Santykiai karjerai trukdo tuomet, jeigu pasirinkta antroji pusė yra per daug reikli ir reikalaujanti daugiau dėmesio. Taipogi problema yra tuomet kai antroji pusė pati nieko nesiekia karjeroje. Tada gali susidaryti nemenkas atstumas – santykiuose jausis, kad vienas auga, o kitas ne. Dėl šios priežastis gali būti skyrybos, nes iš tokių santykių nebus matoma jokios naudos, priešingai – būtų matoma nemaža žalos. Kaip bebūtų, jeigu partneris bus toks kaip ir jūs, natūralu, kad ir jis bus užimtas. Tai reiškia, kad niekas niekam netrukdys. Dažniausiai tokios poros yra labai sėkmingos ir emociškai tvirtos. Kai yra laisvo laiko, jos jį praleidžia kartu ir jį praleidžia prasmingai ir džiaugsmingai.

Būtina pabrėžti, kad karjeros aukštumų siekimas ne visada turi būti lipias per galvas ir vengiant turėti rimtus santykius. Viskas gali būti kuo puikiausiai suderinama, jeigu pasirenkamas tinkamas žmogus. Geriausia yra nepradėti santykių, jeigu nematoma iš to naudos ir jeigu tam nėra poreikio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *