Jei seniau įvairios akcijos viliojo pirkėjus kaip medus bites, šiandien daugelis į nuolaidas žvelgia šiek tiek atsargiau ar net skeptiškai. Dėl tokios susiklosčiusios situacijos kalti patys prekybininkai, kurie prieš nuleisdami kainas maisto ar buities produktams, jas buvo pakėlę. Tokia marketingo strategija išties pelninga, tačiau ne veltui liaudies išmintis byloja, kad lazda turi du galus. Šiandien didieji prekybos centrai akylai stebimi pirkėjų, kurie pastebėję kainų netikslumus, nebijo to viešai pranešti.

Visgi, nereiktų visko absoliutinti ir manyti, kad visi prekybos centrai bando tik pasipelnyti iš žmonių naivumo, pavyzdžiui, gausios IKI akcijos išties leidžia sutaupyti, jei žmogus perka protingai ir apgalvotai. Štai keletas dalykų apie akcijas ir nuolaidas, kuriuos reiktų žinoti visiems, norintiems sutaupyti.

Nepasiduokite pirkimo manijai

Mažesnės kainos savaime skatina pirkti, tačiau kartais, prieš įsidėdami maisto produktą į krepšelį, net nepagalvojame ar jo mums iš tiesų reikia. Pavyzdžiui, jei stengiatės numesti svorio ar pradėti sveikesnį gyvenimo būdą, gal nereiktų pirkti kilogramo bandelių vien todėl, kad šiuo metu joms akcija. Arba, jei planuojate vakarėlį, paskaičiuokite, kas pigiau: pirkti jau pagamintas mišraines ar jas pasidaryti patiems? Visgi, jei esate iš tų žmonių, kurie pirmenybę teikia paprastumui ir mieliau renkasi pagamintus patiekalus, dar prieš eidami į parduotuvę,  nusistatykite pinigų sumą, kurią galite išleisti ir nepakenkti savo finansinei situacijai.

Pirkite protingai

Jei šiandien gausios IKI akcijos taikomos pieno produktams, gerai pagalvokite ar pilnas varškės, pieno bei jogurto pirkinių krepšelis tikrai vertas jūsų pinigų. Tai produktai, kurie pakankamai greitai genda, todėl yra tikimybė, kad jų nespėsite suvartoti laiku, o tada ir maistą, ir išleistus pinigus teks išmesti į šiukšlių dėžę. Akcijos tikrai padės sutaupyti, jei pirksite tik tiek, kiek reikia. Žinoma, yra išimčių. Akcijų metu tikrai verta „užsipirkti“ ilgai negendančių produktų, pavyzdžiui, kavos, konservuotų daržovių, kruopų, cukraus, aliejaus ir pan.

Tad sekite akcijas ir pirkite išmintingai. Daugiau įvairių akcijų ir dėmesio vertų pasiūlymų galite rasti čia: www.raskakcija.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *