Apdailos darbai – viena populiariausių verslo rūšių Vilniuje. Ne be reikalo. Vilnius yra tituluojamas ne tik Lietuvos, bet ir statybų sostine. Čia nuolatos statomi daugiaaukščiai daugiabučiai namai, kotedžai, individualūs namai, o aplink Vilnių esančiuose soduose dygsta ir sodo nameliai, arba juos savininkai renovuoja į tinkamus gyventi žiemą. O kur dar verslo centrų, parduotuvių statybos? Apdailos darbai Vilniuje – vieni populiariausių, todėl specialistų čia irgi gausu.

Kaip išsirinkti tinkamiausius specialistus? Pateiksime tris svarbiausius atrankos kriterijus.

Paslaugų įvairovė

Jei specialistai rimti, jie greičiausiai gali pasiūlyti įvairias apdailos darbų paslaugas. Tai reiškia, kad jums nereikės ieškoti grindų plytelių klojiko ar santechniko atskirai ir taikytis prie jų užimto grafiko. Apdailos darbai Vilniuje yra intensyvūs, tad viskas čia turi būti sustyguota valandų tikslumu. Ta įmonė, kuri gali pasiūlyti daugumą apdailos darbų – tikrai verta dėmesio.

Apdailos darbų kaina

Apdailos darbų kaina yra mažesnė, kai viena įmonė atlieka keletą skirtingų darbų. Be to mažėja ir klaidos rizika, todėl samdydami įmonę galėsite šiek tiek pamiršti posakį, kad „gobšus moka du kartus“. Kodėl taip yra? Įsivaizduokite, kad turite bendrauti ir su santechniku, ir su elektriku atskirai, todėl jie gali pasakyti kokias nori kainas. Kai derinate visus apdailos darbus su įmone, galite tikėtis mažesnių kainų ir nuolaidų.

Komunikacija

Bene pagrindinė priežastis visiems techniniams brokams atsirasti yra komunikacijos problemos. Architektas ne taip paaiškino, statybininkai ne taip pastatė, o dažytojas ne taip išdažė, nors visi tvirtina nekalti ir darę savo darbą. Galiausiai kaltas lieka pats užsakovas, nes nesugebėjo paaiškinti architektui, ko nori. Su apdailos darbais – dar prasčiau. Kiekvienam darbui atlikti samdomas vis kitas profesionalas – jam reikia paaiškinti, ką ir kaip daryti, pristatyti bendrus brėžinius, koncepcijas. Tai užima daug laiko ir neduoda norimo rezultato. Samdydami įmonę nesusidursite su skirtingų sričių specialistais. Tai greičiausiai bus žmonės, kurie jau ne kartą yra dirbę kartu ir greitai vienas kitą supranta, todėl darbą atlieka taip, kaip reikia. Komunikacijos problemos eliminuotos ir darbai vyksta sklandžiai ir neatsiranda papildomų išlaidų.

Jei vadovausitės šiais trimis principais rinkdamiesi specialistus, tikrai neprašausite pro šalį ir jūsų apdailos darbai vyks sklandžiai ir efektyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *