Sveikata

Vyro seksualinis rezervas: kaip jis kinta, bėgant metams?

Dar niekam nepavyko sustabdyti senėjimo procesų. To išvengti neįmanoma. Žinoma, technologijoms ir medicinai vystantis į priekį, ateityje galima tikėtis visko, tačiau kol kas to dar teks palaukti. Taigi, žmonėms senstant, natūraliai kinta ir jų kūnas. Vyrams ir  moterims po tam tikro amžiaus prasideda įvairūs fiziologiniai procesai. Ypač ryškūs procesai vyksta vyrams. Tiesa, jie, pastebima, dažniausiai ir ieško urologo paslaugos, kad nesikeitimai būtų kaip įmanoma daugiau ištaisyti. Viena labiausiai vyrus neraminančių problemų yra jų seksualinė energija, kuri irgi keičiasi kartu su amžiumi. Nors dabar tikrai yra ne vienas vyras, kuriam noras mylėtis ir to pajėgumai yra tokie pat dideli kaip ir jaunystėje. Visgi, medikų teigimu nėra nieko blogo, jeigu nuo 30 ar 40 metų amžiaus lovoje dingsta tokia energija, nebelieka puikios erekcijos arba per naktį išeina tik kartą, o ne tris, kaip buvo dešimt metų atgal. Labai dėl to jaudintis nereikėtų, tačiau verta žinoti keletą aspektų, dėl ko ir kaip keičiasi vyro kūnas ir kuo skiriasi jo seksualinė sveikata jaunystėje ir būnant vidutinio amžiaus.

Nustatyta, kad vyrams po 30 metų, artėjant prie 40 – ties, prasideda moteriškos menopauzės atitikmens periodas. Kaip ir moterų organizme vykstantys pokyčiai, taip ir pas vyrus, keičiasi tam tikri hormonai ir jų santykis. Pagrindinis ir bene svarbiausias pokytis, dažnai lemiantis vyrų potenciją, yra kasmet vienu procentu sumažėjantis testosterono kiekis. Šis hormonas labiausiai lemia gerą erekciją, todėl normalu, kad sumažėjus jo kiekiams, erekcija blogėja ir internete imame ieškoti paieškų pagal frazę „urologo paslaugos“.

Taip pat labai didelės svarbos turi ir kraujotaka. Kraujagyslės ir jomis tekančio kraujo kokybė labai priklauso nuo vyro gyvensenos. Net ir vyresnio amžiaus vyras gali jaustis tikras galiūnas lovoje, jei jis nerūko, nevartoja daug kaloringo maisto, negeria alkoholio, sportuoja. Tokių dalykų atsisakymas  lemia, kad žmogui kraujagyslių sienelės iš vidinės pusės nesikemša, nesusiaurėja ir kraujas tiek pas dvidešimtmetį, tiek pas keturiasdešimtmetį vyrą prateka taip pat gerai.

Aišku, einant laikui, net ir atsakingai dienos rėžimo, mitybos plano besilaikantiems vyrams, kurie laikas nuo laiko tikrinasi sveikatą, prireikia medikų pagalbos. Urologo paslaugos tokiose situacijose tampa vienu esminių pagalbos priemonių, sugrąžinančių stipriosios lyties atstovams ne tik energiją, potenciją, sveikatą, bet ir naują, aistringesnį požiūrį į savo partnerę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *