Stilius ir mada

Vyriški auskarai: kodėl rekomenduojama rinktis sidabrinius?

vyriški auskaraiAuskarai – papuošalas, kuris seniai yra tapęs populiariu ne tik moterų, bet ir vyrų aksesuaru. Vyrai dažniausiai linkę nešioti vieną auskarą konkrečioje vienoje ausyje ir tai yra stilingas akcentas, kuris kiekvienam vyrui, mėgstančiam nešioti auskarus, prideda papildomo žavesio, kuris leidžia pabrėžti savo stilingą įvaizdį. Auskarų gamintojai siūlo įvairiausių medžiagų auskarus, tačiau vertėtų išskirti vyriškus auskarus pagamintus iš sidabro. Visų pirma, auskarai pagaminti iš sidabro yra kur kas tvirtesni ir kokybiškesni, o jų geriausios kokybės praba yra 925, kuri ir yra labiausiai perkama.

Nešiojant sidabrinius auskarus galima būti ramiems ir nebijoti, kad papuošalas pradės rūdyti ir ausyje atsiras infekcija, kaip tik pastarieji veiksniai atsiranda dėl iš paprastų auskarų, pagamintų iš paprastų metalų nešiojimo. Sidabriniai auskarai gali būti puiki dovana, jei tik jūsų brangus vyras, brolis ar draugas yra prasivėręs ausis ir dievina šiuos papuošalus, kadangi toks auskaras supakuotas į solidžią dėžutę gali atrodyti kur kas rimtesnė ir kokybiškesnė dovana, nei perkant paprastus pigius vyriškus auskarus. Be to – sidabriniai auskarai yra tokie, kurie dažniausiai tinka prie bet kokio stiliaus, bet kokios spalvos aprangos, kadangi šios spalvos auskarai dažnai laikomi universaliais papuošalais.

O jeigu vyras nešioją laikrodį su sidabrinės spalvos akcentais, tuomet sidabrinis auskaras bus pilnai ir tobulai priderintas prie bendro įvaizdžio. Svarbu paminėti, kad sidabras yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių, jis gali naikinti ligas sukeliančius mikroorganizmus, skatina žaizdų gijimą, padeda apsisaugoti nuo įvairių ligų, todėl jei ne tik perkate sau, o dovanojate – sidabriniai vyriški auskarai gali būti puikus palinkėjimas ne tik būti gražiam, bet ir sveikam. Tačiau reikėtų prisiminti, kad norint pajusti sidabro teikiamą naudą, neužteks papuošalo nešioti kelis kartus per savaitę, sidabrinius auskarus reikėtų nešioti kiekvieną dieną, tam, kad po kelių mėnesių galėtumėte pajusti, kad sidabriniai papuošalai išties naudingi ne tik žmogaus grožiui, stiliui, įvaizdžiui, bet ir sveikatai.

O tam, kad būtumėte užtikrinti, kad įsigijote tikrai kokybišką vyrišką auskarą, ir nelikote apgauti, visada prieš pirkdami įsitikinkite ar papuošalas turi prabą, geriausia, jei tai būtų 925 praba, o jeigu juvelyrinis dirbinys turi ir savo sertifikatą, užtikrinantį papuošalo kokybę, galite būti tikri, kad perkate tikrai kokybišką prekę, pagamintą iš tikro sidabro. Vyriški auskarai išties yra puikus aksesuaras tiems, kas nori paįvairinti ir savo stiliui suteikti daugiau žavesio, tačiau reikėtų prisiminti rekomendacijas, kad šiuos papuošalus geriausia rinktis pagamintus iš tauriojo metalo – sidabro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *