Viskas, ką privalote žinoti apie dantų implantus

dantų implantaiKiekvienas vaikystėje buvome mokomas, kad reikia gerti labai daug pieno, kuris padeda dantukams būti sveikiems. Deja, patarimai ne visada virsdavo realybe ir dažnai praėjus tam tikram laiko tarpui liūdime, kad kasdienė priežiūra ir kalcio vartojimas netapo mūsų gyvenimo dalimi. Galime pasiguosti tuo, kad egzistuoja alternatyva, kuri padeda bent vizualiai susigrąžinti vienus iš pagrindinių burnos organų. Dantų implantai ne tik kad populiarėjanti, tai viena iš populiariausių paslaugų, kurią siūlo šiuolaikinių technologijų puoselėtojai. Dantų implantai gali jums padėti vėl džiaugtis nuostabia šypsena. Pateikiame informaciją, kuri jums padės paprasčiau nuspręsti, ar tai tikrai jums reikalingas pasirinkimas.

  • Dantų implantai yra chirurginė procedūra, tačiau tikrai ne tokia sudėtinga, kaip gali pagalvoti daugelis. Po operacijos net nebūtina pasiimti laisvų dienų. Retais atvejais, kuomet iškyla komplikacijų, rekomenduojame parą po visko ramiai gulėti ir paprasčiausiai ilsėtis.
  • Dantų implantai paprastai visiškai sugyja ir prisitaiko prie asmens burnos per 3-4 mėnesius. Žinoma, pasitaiko ir išimčių. Gijimas gali trukti ir kiek ilgiau, tačiau tokie atvejai yra labai reti, tad nesibaiminkite dėl laiko stokos.
  • Vienos procedūros metu paprastai įstatomas vienas implantas. Tačiau jei jums reikia dviejų ar trijų – be problemų gali būti įstatyti visi, kiek jums reikia.
  • Vienas iš dažniausiai odontologų girdimų klausimų yra: kiek laiko man tarnaus dantų implantai? Atsakyti sunku, tačiau jei visa procedūra praeis sklandžiai ir teisingai prižiūrėsite savo dantis bei implantus, pastarieji jums sėkmingai tarnaus iki gyvenimo pabaigos.
  • Kokio tipo nuskausminamieji naudojami? Dažniausiai daroma vietinė nejautra. Po operacijos paprasčiausiai galėsite ramiai keliauti namo ir užsiimti įprasta veikla. Nejusite mieguistumo ir kitokių nemalonių pojūčių.
  • Dantų implantai taikomi tiek protiniams, tiek krūminiams dantims. Tačiau žiūrint iš praktiškumo pusės – protinių dantų keisti naujais nerekomenduojama, nes tam paprasčiausiai nėra tikslo.

Susigrąžinti sveiką ir gražią šypseną gana paprasta. Susiplanuokite vizitą pas specialistą ir džiaukitės puikiai gaunamais rezultatais. Šypsokitės gyvenimui ir tegul gyvenimas šypsosi Jums. Dantų implantai suteikia tokio pobūdžio džiaugsmus paversti realybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *