UAB PVM mokėtojo steigimasPVM yra vienas labiausiai gąsdinančių žodžių. Ir ne tik pirkėjams, kurie už daiktus ir paslaugas moka kur kas daugiau būtent dėl PVM, tačiau ir verslininkams, kurie pertvarkyti įmonę iš paprastos į PVM mokėtoją yra kur kas sudėtingiau nei galima būtų pagalvoti. Apskaitai kai kurie verslininkai tenkinasi kur kas mažesniu uždarbiu, kai tuo tarpu kiti stengiasi dirbti kuo intensyviau, kad gautas pelnas būtų kuo didesnis. Tokiu atveju UAB PVM mokėtojo steigimas turėtų būti atliekamas kartu su profesionalais. Tokiu atveju pertvarkymo darbai nebus sudėtingi.

UAB PVM mokėtojo steigimas bus paprastesnis jeigu pasinaudosite šiais mūsų patarimais:

  • Tiek steigiant UAB, tiek tvarkant dokumentus, kad būtumėte PVM mokėtojas – Jums reikia pasirinkti įmonės vardą, kuris geriausiai reprezentuoja Jūsų veiklą. Užsirezervuoti vardą reikia “Registrų centre”. rezervacijos mokestis – 16 eurų.
  • Sekančio žingsnio metu reikia paruošti visus dokumentus. Šį darbą geriausiai gali atlikti specialistai, kurie specializuojasi būtent įmonių steigimo srityje. Tokių dokumentų tvarkymo kaina siekia iki 200 eurų.
  • Notaro mokestis taip pat nėra mažas ir gali siekti net ir 150 eurų. Tiesa, užsisakant jo paslaugas internetu galima sutaupyti labai daug laiko.
  • Taip pat reikia įregistruoti įmonę Registrų centre. Registravimo mokestis siekia iki 60 eurų.
  • Norint įsiregistruoti į PVM mokėtojų registrą taip pat reikia sumokėti iki 60 eurų mokestį.

UAB PVM mokėtojo steigimas nėra labai brangus palyginus su tuo, kiek Jums pavyks uždirbti tokiu atveju, kai visa idėja bus įgyvendinta.

Jeigu norite, kad visi dokumentai būtų tinkamai sutvarkyti ir tikrai greitai ir paprastai pagaliau galėtumėte pradėti vykdyti savo veiklą – rekomenduojame įmonės steigimo darbus atlikti kartu su specialistais. Jie užtikrina, kad UAB PVM mokėtojo steigimas bus greitas ir klientui nereikės dėl nieko sukti galvos.

Tapkite sėkmingu verslininku. Drąsiai įgyvendinkite savo norus ir džiaukitės, kad esant tokioms patrauklioms galimybėms kiekvienas iš mūsų gali realizuoti savo svajones. Nes dabar yra geriausias laikas. Pasinaudokite pasiūlymais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.