, ,

Turint nuosavą namą stoginės automobiliui bus taip pat reikalingos

Jūsų svajonė išsipildė. Gavote paskolą nuosavo būsto įsigijimui. Dar tiksliau – nuosavo namo pirkimui. Koks jis galėtų būti? Viena aukšto ar būtinai norite, kad jame būtų palėpė? O gal tai namas ant šlaito ir viską ims diktuoti ypatingas kraštovaizdis? Gyvenant name automobilis yra būtinas. Jau nekalbant kad statybų metu teks ne vieną kartą skubiai atvažiuoti apžiūrėti vieną ar kitą statybų darbą. Gali tekti skubiai atvežti reikalingų statybinių ar kitokių medžiagų. Vėliau – pristatyti galybę nuosavų daiktų.

Gyvenimas vietoje nestovi, tad name galbūt gyvensite ne vienas. Antroji pusė taip pat atsiras. Veiksmo ir judesio tik daugės, todėl automobilis gali būti reikalingas net ne vienas, o du. Net ir vaikštant po nuosavų namų kvartalus tenka pastebėti, kad prie beveik kiekvieno namo yra pastatyti du automobiliai. Kas ten žino, gal dar vienu šeimininkai ir išvažiavę. Šalia namo – stoginės automobiliui. Vienam, dviem, ar ten visiems trims (galite pagalvoti ir apie būsimus svečius – jiems taip pat norėsis pasistatyti automobilį jūsų kieme po stogu, kad jį apsaugotų nuo kaitrių vasaros saulės spildulių, sniego ar lietaus).

Svajojam toliau. Jūsų namo kiemas didžiulis, todėl stoginės automobiliui vieta nėra ribojama. Tai gali būti atskiras pastatas reikiamam kiekiui automobilių. Jei gauta banko paskola nėra tokia didelė, tai gali būti ir prie namo sienos statoma stoginė transporto priemones apsaugant nuo kritulių ir saulės, rudens lapų ir purvo. Dar viena idėja  – sujungti sandėliuką, o gal malkinę ar šuns voljerą su stogine ir projektuoti kaip vieną objektą. Taip sutaupyste vietos ir statybinių medžiagų kaštų. Daiktų, mažesnių ir didesnių, gyvenant name greitai prisikaupia, tad sandėliukas gali būti geras sprendimas. Sujungiant jį su stogine automobiliui – “nušausite du zuikius vienu šūviu”. Juk tikrai ne kiekvienas namas gali turėti garažą. Sprendimas visada yra. Stoginės automobiliui su ar be priestato yra puikus pasirinkimas praktiškam asmeniui.

Stoginės yra labai funkcionalus statinys. Jis gali pasitarnauti esant prastam orui, kai reikės atlikti įvairius kiemo darbus. Suprojektuotas ir pastatytas vaizdžiai, suteiks Jūsų kiemui išskirtinumo. Jeigu stoginės bus apsodintos dekoratyviniais augalais – nuostabiai papuoš teritoriją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *