Trapeciniai diržai naudojami pramonės įrenginiuose ir žemės ūkio technikoje, jie skirti darbui įprastinėse pavarose. Atėjus vasarai vis aktualesnis tampa darbas su sodo traktoriukais ir vejapjovėmis. Kad pradėjus pjauti žolę viskas eitų sklandžiai, patikrinkite, ar technika veikia be trukdžių. Dažniausiai tenka keisti sugedusius saugiklius, uždegimo žvakę, peilius, trapecinius diržus, išvalyti oro ir variklio filtrus, nešvarumus iš pavaros. Visas šias detales sodo traktoriukams galite įsigyti interneto svetainėje agropartsbaltija.lt.

Kaip pasirinkti trapecinius diržus ir kitas detales?

Minėtoje interneto svetainėje nesunkiai galite išsirinkti detales, nes prie kiekvienos jų pažymėta, kokios markės ir kokiam modeliui jos skirtos. Pavyzdžiui, jeigu jums reikalingi trapeciniai diržai, į paieškos lauką pagrindiniame puslapyje agropartsbaltija.lt rašykite frazę „Trapecinis eigos diržas“. Ieškant šios detalės vejapjovei rašykite „Trapecinis eigos diržas vejapjovėms“. Nekeiskite nurodytų frazių daiktavardžių vienaskaitos ar daugiskaitos formos, nes pakeitus, pavyzdžiui, „Trapeciniai eigos diržai“ norimų rezultatų negausite. Interneto svetainėje taip pat rasite trapecinius pjaunamosios diržus įvairiems modeliams.

Jeigu jau radote prekę, kuri tinka jūsų technikai, peržiūrėkite jos parametrus – trapecinių diržų išorinį ir vidinį ilgį, plotį. Patikrinkite, ar detalė tinkama pagal nurodytus parametrus. Taip dar geriau įsitikinsite, kad pasirinkote būtent tai, ko jums reikia.

Trapeciniai diržai internetu gali būti ieškomi pagal sodo traktoriuko ar vejapjovės prekės ženklą. Pagrindiniame puslapyje prekių kataloge suraskite ir paspauskite ant nuorodos „Traktoriukų dalys“ arba „Vejapjovių dalys“. Atitinkamai pasirinkite nuorodas „Traktoriukų diržai“ arba „Diržai vejapjovėms“. Toliau, kairėje pusėje viršuje matysite prekės ženklus, pasirinkite savo technikos markę. Žemiau rasite diržų tipus, pasirinkite tipą „Trapeciniai“. Jeigu žinote reikiamo diržo vidinį ir išorinį ilgį bei plotį, pažymėkite žemiau išdėstytose skiltyse.

Sumokėjus už prekę, ši jums bus pristatyta kelių dienų bėgyje. Garantuojame, kad visos detalės atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Pateikėme pavyzdį, kaip išsirinkti tokias detales kaip trapeciniai diržai, tuo pačiu principu galite užsisakyti įvairių dalių ne tik sodo traktoriukams, vejapjovėms, bet ir žoliapjovėms, trimeriams, grandininiams pjūklams, „Husqvarna“, „Honda“ ir kitų Lietuvoje žinomų prekinių ženklų technikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.