Mūsų klientai kreipiasi į mus, kai jiems yra reikalingos profesionalios krovinių krovos ir perkrovimo paslaugos. Mūsų komanda teikia profesionalias krovinių perkrovimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Kompleksinės krovinių krovos ir perkrovimo paslaugos

Mūsų įmonė jau 19 metų sėkmingai įgyvendina logistikos sprendimus. Ilgametė patirtis paskatino teikti kompleksines paslaugas, taip užtikrinant klientų lūkesčių patenkinimą ir pasitikėjimą mūsų įmone. UAB „Parnasas“ komanda profesionaliai bei kokybiškai iškrauna, pakrauna ar perkrauna krovinius, naudodamiesi modernia, šiuolaikiška technika. Darbų atlikimo techniką parenkame atsižvelgę į krovinių svorį, dydį bei tipą: galime krovinius perkrauti ir naudodamiesi modernia technika, ir rankomis. Mūsų komanda užtikrins, kad Jūsų kroviniai būtų ne tik saugiai perkraunami, bet ir sėkmingai pasiektų gavėjus: siūlome profesionalias krovinių paskirstymo paslaugas. Prieš tai Jūsų krovinius pasversime, tinkamai supakuosime ir sužymėsime Jūsų pageidaujamomis etiketėmis ar lipdukais. 

Profesionaliai atliktas krovinių perkrovimas

Atliekant krovinių krovą ir perkrovimą, naudojamės šiuolaikinėmis technologijomis. Mechanizuotos modernios technologijos garantuoja aukštesnę krovos darbų atlikimo kokybę, spartesnį greitį bei sklandesnį procesą. Prieš atliekant krovinių perkrovimą, atsižvelgiame į krovinių dydį, svorį ir jų tipą. Nuo to priklauso, ar krovos darbus atliksime pasitelkę darbuotojų rankų darbą, ar šiuolaikines, mechanizuotas technologijas. Per ilgametę darbo patirtį jau pažinome krovos darbų subtilybes, todėl gebame perkrauti tiek įprastus krovinius, tokius kaip baldai, tiek nestandartinius krovinius, tokius kaip meno kūriniai, itin trapūs ir vertingi daiktai, muzikos instrumentai ar kita.  

Logistikos profesionalai su ilgamete patirtimi

Mūsų UAB „Parnasas“ komanda yra ne tik logistikos srities profesionalai, bet ir perfekcionistai, todėl visus darbus kaskart stengiamės atlikti kuo įmanoma greičiau bei kokybiškiau. Mums rūpi, kad klientas būtų patenkintas mūsų pasiektais rezultatais bei teikiamų paslaugų kokybe, todėl atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus, lūkesčius bei pastebėjimus. Visada stengiamės užmegzti grįstą pasitikėjimu ir ilgalaikį ryšį su klientais, todėl ne tik rūpinamės kokybišku darbų atlikimu, bet ir konsultuojame klientus įvairiais iškilusiais klausimais, informuojame, jeigu vykdant pavestus darbus iškilo nesklandumų ir kuo operatyviau bei greičiau juos išsprendžiame. Norime, kad klientai, patikėję darbus į mūsų rankas, būtų ramūs ir tikri, kad viskas bus atlikta nepriekaištingai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.