Dažnas, turintis nuosavą namą ar vasarnamį, jame suprojektuoja ir įsirengia terasą. Tai – patalpa, kuri skiria pagrindinius kambarius nuo lauko, kiemo. Prisitaikius patogius medinius, šiaudinius ar kitokius baldus, įnešus į šią erdvę daug augalų sukuriama tikro poilsio zona. Bene vienas svarbiausių terasos įrenginėjimo elementų – grindys. Nuo to, kokios medžiagos ir kaip naudojamos, priklausys, ar terasoje namo savininkai ir svečiai norės pasilikti, ar ši vieta taps šalta ir stovės tuščia. Funkcionalumas, sąlyginis puošnumas bei klinkerio trinkelių kaina – šie dalykai šiandien yra puikiai tarpusavyje suderinti ir užtikrina tikrą rojų, paprastai sukuriamą jūsų terasoje.

Apie terasos, kaip ir kiekvieno namo kambario vietą, dar prieš statybas, patariama gerai apgalvoti. Terasai palankiausia įrengimo vieta būtų pietrytinė, pietinė arba pietvakarinė namo pusė. Nesirinkite šiaurinės pusės, mat į šią pusę nešviečianti saulė neleis mėgautis šiltais saulės spinduliais pavasarį. Žinoma, vasarą terasoje bus palaikomas vėsesnis oras ir gaiva, tačiau nepamirškite, jog vasaros Lietuvoje – nepelnytai trumpos.

Pasirinkta pusė ir tai, kiek į terasą patenka saulės šviesos ir šilumos, labai svarbu ir renkantis terasos grindis. Ko ne geriausias pasirinkimas – iškloti šią patalpą klinkerio trinkelėmis, kurios, priešingai nei betoninės, išliks maloniai šiltos, tad ant jų bus malonu stovėti basomis visais metų laikais.

Jei terasa yra pastatyta naudojant tokias natūralias medžiagas kaip medis ar akmuo, klinkerinės trinkelės idealiai tiks ir įsipaišys į bendrą terasos vaizdą. Ypatingos priežiūros nereikalaujančios, purvo, tepalų ar įvairių skysčių į save nesugeriančios trinkelės garantuoja praktiškumą. Be to, terasai tinkančių trinkelių šiandien yra devynios galybės, tad įvairių spalvų gaminiai tiks ir bus lengvai priderinami tiek prie pušies, tiek prie raudonmedžio ar kitokių atspalvių terasos sienų ar baldų.

Priešingai negu medinės lentelės ar baldai, šios grindinio trinkelės neturi būti plaunamos, impregnuojamos ar kitaip apdorojamos, kad būtų užtikrinta didesnė apsauga nuo drėgmės, skysčių ar pažeidimų. Viskas, ko reikia, jau yra įskaičiuota į klinkerio trinkelių kainą. Kitaip tariant, jų gamybos metu apsauga atmosferos svyravimams ar kitokiems pažeidimams ir taip yra garantuojama ir dirbtinai sukuriama, todėl vėliau apie papildomas priemones galima ir pamiršti.

Taigi, nesvarbu, kokio didumo ir stiliaus bebūtų jūsų terasa, jos grindims kloti galite rinktis klinkerio trinkeles. Jų funkcionalumas, originali išvaizda bei lengva priežiūra sukurs elegancija ir jaukumą. Klinkerinių trinkelių kaina nėra ypatingai didelė, o sukuriamas malonumas – neįkainojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.