Pirkti internetu kur kas patogiau, tačiau neretai žmonės dvejoja, ar prekė atrodys taip, kaip nuotraukose, kaip ją reikės pritaikyti namuose bei kokias funkcijas ji atliks. Tai ypač dažnai pastebima renkantis namų interjero detales, dar tiksliau – šviestuvus. Nenuostabu, juk apšvietimas – be galo svarbi namų dizaino dalis. Svarbiausia nepulti į paniką ar prekybos centrus, kuriuose konsultantai įbruks bet kokią brangesnę prekę, nė nederančią jūsų namuose. Viskas, ko reikia – tai atidumas, gebėjimas įvertinti savo poreikius bei ieškoti geriausiai juos patenkinančio varianto. Kad būtų paprasčiau, pateiksime keletą patarimų, parodančių, kaip pasirenkami šviestuvai internetu.

 sviestuvai

Visų pirma, būtina atsižvelgti į kuriamą stilių. Jei vertinate klasiką, jums puikiai tiks krištolinis sietynas su keliais arba keliolika ragų: nors jie buvo madingi prieš daugiau nei keletą dešimtmečių, norint sukurti prabangų ar avangardinį interjerą, sietynai atrodys išties puikiai. Jei nesate smulkmeniški žmonės ir nevertinate galybės daiktų, apkraunančių namus, greičiausiai jums reikalingi modernūs, lubiniai arba sieniniai šviestuvai internetu. Tokiu atveju nesinorės eksperimentuoti su spalvomis, formomis, tad geriausia rinktis baltus, pilkus, pastelinių atspalvių šviestuvus, apvaliais ar kiek labiau kampuotais gaubtais.

Taip pat svarbu žinoti, kokias funkcijas atliks įrenginėjama erdvė. Jei jų daugiau nei viena, tikrai neišsiversite su vienu šviesos šaltiniu. Ryški šviesa reikalinga labiausiai naudojamose zonose: biure, parduotuvėse, svetainėje, virtuvėje, vonios kambaryje. Miegamajame, svečių kambaryje, koridoriuje ir panašiose neįpareigojančiose erdvėse naudingesnis lokalus apšvietimas: jis daug jaukesnis, turi raminantį poveikį.

Verta apgalvoti ir tai, kokie šviesos tipai geriausiai atspindės jūsų kuriamą įvaizdį. Tai gali būti akcentinė, kryptinė, dekoratyvinė šviesa. Jei turite daug įmantrių paveikslų, augalų ir panašių objektų, savaime aišku, kad jiems reikalingi kryptingi šviesos šaltiniai. Jei vienas kambarys ar viena erdvė turi daugiau nei vieną ar dvi funkcijas, tad šviestuvai internetu bus lengviau parenkami. Pavyzdžiui, darbo kambaryje apšvietimas gali būti lokalinis, tačiau būtinas stalinis šviestuvas, kurio apšvietimo tipas yra kryptinis.

Na, o svarbiausia – tai pasitikėjimas savimi ir prekės ženklu. Pamirškite įsisenėjusią nuostatą, jog šviestuvai internetu, kaip ir kitos prekės, kurias žmonės įsigyja šiuo būdu, bus kažkuo prastesnės, nekokybiškos. Turėkite omenyje, kad broko ar nesklandumų pasitaiko visur, o vartotojus saugantys įstatymai nepatikusį ar lūkesčių neatitikusį gaminį leidžia grąžinti atgal.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.