Seksualumą kiekvienas suprantame skirtingai: vieniems moteris bus seksuali pasipuošusi sportiniais vyriškais marškinėliais, kitiems – Ievos kostiumu ar seksualiais naktinukais. Visgi, aprangoje yra tokių elementų, dėl kurių seksualumo niekas negali ginčytis. Taigi, kas verčia moterį jaustis gundančia deive, o vyrams žadina laukinę aistrą?

Išryškinta krūtinė. Nėriniais dekoruoti naktiniai ant plonyčių petnešėlių atrodo išties gundančiai, tačiau norint pabrėžti krūtinę, jos dydis turėtų būti bent B, kad būtų, ką demonstruoti savo mylimajam. Be to, renkantis viršuje atviresnius naktinukus, vertėtų nepamiršti, kad krūtų kaušeliai turi tikri prie jūsų krūtinės formos. Tad pirmenybę teikite tiems naktiniams, kurių viršutinė dalis kirpimu ir modeliu primena jūsų liemenėlę, tada ir patogiai jausitės, ir dailiai atrodysite.

Apnuogintos kojos. Apnuogintos moters kojos vyrus nuo seniausių laikų žavėjo. Tad jei turite dailias kojas, drąsiai rinkitės trumpučius naktinius, kurie išryškina jūsų apatinę kūno dalį. Kita vertus, jei negalite apie save pasakyti, kad esate dailių kojų savininkė, nevertėtų nusiminti, kadangi galite rinktis ilgus, it maudymosi kostiumėliai prigudusius naktinius su dideliu skeltuku, iki pat šlaunies. Tokio modelio naktiniai ne tik paslėps kojų trūkumus, bet ir paliks vietos fantazijai. O jei norite nepamirštamai sužavėti savo antrąją pusę, į pagalbą pasitelkite seksualių naktinių ir prisegamų kojinių derinuką. Prisegamos kojinės tinka visoms: jei jūsų kojos šiek tiek stambesnės, rinkitės plonas, vientisas ir vienspalves kojines, kurios yra dekoruotos vertikalia juostele per visą jų ilgį, kadangi toks modelis vizualiai prailgina kojas ir suteikia joms grakštumo, o štai jei galite pasigirti dailiomis kojomis, jums tinka viskas. Tad pasitelkite fantaziją!

Vaidmenų kostiumai. Ne paslaptis, kad vyrai pasvajoja apie seksą su pašėlusia medicinos sesele ar „griežta“ policininke, tačiau neskubėkime jų smerkti, nes ir pačios kartais pafantazuojame apie aistringą naktį su gaisrininku ar jūrų pėstininku. Kodėl šių fantazijų neįgyvendinus?

Taigi, seksualių naktinių rūbelių pasirinkimas išties platus, svarbu nevaržyti savo fantazijos. Kita vertus, jei manote, kad atviri naktiniai jums kels diskomfortą, rinkitės sau priimtinesnius naktinius apdarus, juk ne veltui sakoma, kad seksualumas slypi ne rūbuose, o kyla iš žmogaus vidaus.

 

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.