Fotografuoti turi mokėti kiekvienas. Tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Svarbiausia – pasitikėti savo nuojauta ir žiniomis apie vaizdus ir šviesą. O iš kur tų žinių gauti? Skaityti protingas knygas, straipsnius, o taip pat dalyvauti foto kursuose.

Fotografijos kursai organizuojami Vilniuje nuolatos, ištisus metus, tad dabar yra pati puikiausia proga užsiregistruoti ir išmokti fotografuoti, kaip tai daro tikri profesionalai. Fotografijos kursai kainuoja apie 140 eurų, tad tai gana nebrangi investicija.

Investuoti reikia į sugebėjimą tinkamai įamžinti savo ir aplinkinių gyvenimą. Tai – vienintelis mūsų turtas. Kadangi nuotraukas dabar laikome internete, net ir praradę visus fizinius turtus, namus, savo atsiminimų ir nuotraukų greičiausiai neprarasime. Dėl to verta šiek tiek paplušėti ir pasirūpinti, kad mūsų atsiminimai būtų užfiksuoti kuo įvairiapusiškiau ir įspūdingiau.

Kodėl lankyti foto kursus reikia visiems? Todėl, kad tik jų metu išmokstama dviejų dalykų – fotografuoti ir apdoroti nuotraukas. Pats nufotografavimas yra paprastas – paspaudžiate mygtuką ir viskas. Toliau prasideda sunkioji dalis – atrinkti tik gražiausias nuotraukas ir jas patvarkyti taip, kad bet kas jas pirmą kartą pamatęs sušuktų „vau“! To patys sunkiai išmoksite, nors tai tikrai įmanoma.

Fotografijos kursai paprastai yra skirti pradedantiesiems, nes pažengusieji mokosi patys, bando fotografuoti, atranda naujus efektus, kampus ir būdus nuotraukas retušuoti savarankiškai. Aišku į juos būtina atsinešti fotoaparatą, kuris turi bent minimalius valdomus nustatymus. Tai reiškia, kad su išmaniuoju telefonu nelabai pavyks ką padaryti, nes čia viskas nustatoma automatiškai, o ne rankiniu būdu. Tai reiškia, kad kol kas šis užsiėmimas yra skirtas technologijoms, kurios yra šiek tiek senesnės, nei dabartiniai išmanieji, turintys daugybę programėlių ir kamerą, kaip priedą, o ne pagrindinę funkciją.

Fotografijos kursus veda patyrę dėstytojai. Dažniausiai jie yra savos srities profesionalai. Kai kurie yra nemažai pasiekę, gana gerai žinomi, garsūs tam tikruose sluoksniuose ar verslo srityse (spaudos fotografai, vestuvių fotografai ir t.t.) Kadangi kursai skirti nedidelėms žmonių grupėms, studentai visada gauna dėstytojo dėmesio tiek, kiek jiems reikia, kad išmoktų naudotis fotoaparatu realiai, o ne tik teoriškai. Tai didžiausiais foto kursų pliusas.

Norite fotografuoti, kaip profesionalai? Užsiregistruokite į fotografijos kursus jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *