nimfaNe tik seksologai, bet ir psichologai teigia, jog poroms tikrai ne pro šalį kartkartėmis į savo lovą atsinešti ir šiek tiek įmantresnių pozų bei žaidimėlių. Sekso prekių parduotuvėse ne vienam sužadina fantaziją, kurią norisi išbandyti namuose lovoje su mylimuoju. Jei norite paaštrinti lovos gyvenimą, vienas iš galimų pirkinių parduotuvėje – tai BDSM prekės. Šios keturios raidės savyje slepia žaidimų ir naujų pojūčių koduotę: vergija, drausmė, sadizmas, paklusnumas, dominavimas ir mazochizmas. Poroms, dar tik pirmuosius žingsnius žengiančioms šiame nepatirtame erotiniame pasaulyje, naudinga žinoti, kaip tinkamai pradėti, jog nauji potyriai teiktų malonumą.

Suderinkite poreikius. Specialistai teigia, jog kone 85 proc. poros darnos sudaro seksas. Intymus gyvenimas, apsirodo yra itin svarbus ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Todėl partneriai, norintys gerai sutarti bendroje buityje, turi puikiai susikalbėti ir lovoje. Tad norint išbandyti naujus potyrius, labai svarbu, kad partneris tam pritartų. Ne itin jauku, jei sekso prekės Jūsų partneriui nekelia jokio žavesio, o dar blogiau, jei jos jį gąsdina. Greičiausiai nusprendę išbandyti BDSM žaidimus pritarimo nesulauksite, galite tik išgąsdinti mylimą žmogų. Didžiausią malonumą užtikrins tik tie žaidimai, kurie abiem partneriams yra priimtini ir malonūs.

Tinkamai pasiruoškite. Labai svarbu, kad išbandydami naujas patirtis lovoje darytumėte tai kartu su partneriu. Tuomet ne tik didesnis malonumas, bet ir užsimezga glaudesnis poros tarpusavio ryšys. Norėdami išbandyti naujus žaidimus, nepamirškite apsirūpinti tinkama amunicija. Tam Jums pagelbės specialios parduotuvės, kur parduodamos sekso prekės. Jūsų fantazijas išpildyti gali nebūtinai itin drastiški žaisliukai. Tai gali būti ir antrankiai, botagas, akių raištis. Pirmiems bandymams gali pakakti vos kelių ar net vieno sekso žaisliuko, kuris padėtų įsijausti į naują lovos gyvenimą ir leistų atrasti kitą savo troškimų pusę.

Žinokite ribas. Kadangi aštresnių pojūčių seksas yra labai emocingas dalykas, jame turi galioti ir tam tikros taisyklės. Kartais sekso prekės parduotuvėje atrodo itin rimtai ir yra pagamintos ne pačiam malonumui suteikti. Kai kurios iš jų sukelia fizinį skausmą, kuris emocijų antplūdyje ir tampa didžiuliu malonumu. Tačiau bandant pirmuosius BDSM žaidimus reikėtų nepersistengti. Ypač, kai poroje dar nežinote, kiek galite sau leisti tokių žaidimų metu. Kad abu partneriai jaustųsi patogiai, pasirūpinkite tinkama aplinka ir geru nusiteikimu. O kad geriau atsipalaiduotumėte, sutarkite sutartinį ženklą, kuris reikštų, jog kažkas nuėjo per toli. Svarbiausia pasitikėjimas partneriu ir noras pajausti malonumą, mat per prievartą tokių žaidimų bandymai gali ilgam likti nemaloniu atsiminimu.

2 thoughts on “Sekso prekės pradedantiems BDSM

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.