kasko draudimasDar ir šiandien yra klientų kurie privalomą draudimą tapatina su savanorišku transporto priemonių draudimu ir galvoja, kad turėdami privalomąjį draudimą ,jie turi apsaugą ir savo automobiliui, t. y. jiems bus atlyginta žala, kurią patirs jų automobilis. Tikrai ne, pagal privalomą draudimą bus atlyginta žala trečiųjų asmenų turtui ir sveikatai.

Savanoriškas transporto priemonių draudimas kitaip vadinamas kasko draudimas. Jis  apima visas rizikas, kurios  gali atsitikti jūsų transporto priemonei. Šią draudimo rūšį siūlo visos draudimo bendrovės, bet sąlygos šiek tiek skiriasi ir klientui išsirinkti pačias geriausias sąlygas už palankiausią kainą yra pakankamai sunku. Todėl kreipdamasis į draudimo brokerių įmonę klientas laimi daug jam brangaus laiko, nes brokeriai būdami tos srities specialistai pasiūlo jam geriausias sąlygas pagal kliento poreikius.

Paanalizuokime trumpai casco draudimo sąlygų ypatumus skirtingose draudimo bendrovėse.

Visos bendrovės stengiasi būti kuo patrauklesnės savo sąlygomis, vyksta tam tikros lenktynės šioje srityje dėl klientų. Pagrindinės rizikos nuo ko draudžiamas automobilis yra tos pačios: tai avarija, vagystė ir plėšimas, trečiųjų asmenų tyčinė veika, gamtos jėgos. Be pagrindinių  rizikų  yra ir papildomi draudimo variantai, kuriuos klientas gali rinktis arba ne( tai stiklų draudimas,visų rizikų draudimas, draudimas internetu be dalių  nusidėvėjimo, remonto organizavimas draudėjo arba draudiko pasirinkimu ir kiti ).Nuo šių variantų pasirinkimo ir priklauso galutinė kaina. Visus šiuos variantus kompanijos apibrėžia savo produkto taisyklėse ir gana dažnai daro įvairius pakeitimus.

Klientams būtų naudinga žinoti , kad draudimo bendrovėje PZU LIETUVA galioja padangų draudimas, kai žala padaroma vien tik padangoms( pavyzdžiui klientas randa subadytą padangą, važiuoja keliu ir duobėje sugadina padangą), kompanija atlygina už dvi  tokias pačias padangas, netaikant išskaitos, taip pat atlyginami  hidrosmūgio  padaryti nuostoliai be išskaitos (atlygina iki 12000,- varikliui padarytą žalą, jei įvažiuosite į kelyje nuo lietaus susidariusį vandens telkinį ).Jei apsidrausite Lietuvos draudime, Ergo Lietuva ,BTA draudime  už tokias žalas išmokų negausite, nes pas juos – tai nedraudiminiai įvykiai (šiuo metu BTA vyksta tokia akcija, kad pasirinkę padangų draudimą, gausite už dvi padangas, bet bus taikoma išskaita

Ergo Lietuvos draudime  casco taisyklės apibrėžia , kad pas juos draudžiama nuo visų rizikų, be jokio papildomo mokesčio klientas remontą gali rinktis arba savo pageidaujamame servise arba važiuoti į draudiko nurodytą vietą.

Lietuvos draudime , Gjensidige , IF draudimo bendrovėse pagalba kelyje visada galioja Europoje, kai kitose bendrovėse norint galiojimo Europoje reikia mokėti papildomus pinigus.

Taigi peršasi išvada, kad norint drausti casco draudimu automobilį, reikia gerai apsvarstyti ko jums reikia : ar gerų sąlygų ar kuo mažesnių  kainų, o kai reikia ir to ir to, tai teikia kreiptis į draudimo brokerių įmonę ir jums būtent  tai ir bus pasiūlyta.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *