Sveikata

Riebalų nusiurbimas – populiariausia plastinė operacija

Pilvo riebalų nusiurbimo operacijaJeigu jums kažkada kilo klausimas, kuri plastinė korekcija yra populiariausia visame pasaulyje – tai atsakymas paprastas – pilvo riebalų nusiurbimo operacija. Ne tik Vakarų šalyse ar plastinių operacijų sostinėje Brazilijoje, bet ir Lietuvoje ši procedūra yra plačiai atliekama ne tik šalies elito atstovams, bet ir paprastiems žmonėms. Pilvo riebalų nusiurbimo operacija yra dažniausiai atliekama tiems, kam itin sunku atsikratyti riebalinio sluoksnio, kurio nepanaikina jokios dietos ir sporto režimas.

Ką žmonės dažnai pamiršta – tai, kad riebalų nusiurbimas nėra svorio mažinimo būdas. Iš esmės šios procedūros labiausiai tinka vidutinio svorio žmonėms, ant kurių kūno matomas riebalinio sluoksnio perteklius tam tikrose vietose, kurio nepavyksta atsikratyti sporto pagalba.

Nusiurbus riebalus, kartu ištraukiamos ir riebalinės ląstelės. Sakoma,kad žmonėms, kuriems buvo atlikta ši procedūra, riebalai vėl sugrįžo nevienodai pasiskirstę, tačiau tai yra mitas. Iš tiesų nusiurbus riebalus naujas riebalinis sluoksnis atsikuria visame kūne tolygiai. O jeigu po operacijos palaikomas fizinis režimas, jie išvis nesugrįžta.

Pilvo riebalų nusiurbimo operacija gali trukti apie valandą ar šiek tiek daugiau. Jos metu pacientui padaroma nejautra, ir specialios kiuretės pagalba per 1 cm pjūvius ištraukiami riebalai. Pjūviai daromi mažiau pastebimose pilvo vietose, o siūlės ištraukiamos jau po savaitės.

Po operacijos dažniausiai akivaizdžiai matomas skirtumas ten, kur anksčiau būdavo riebalai. Tačiau po kiekvienos šios procedūros oda ir jos sluoksniai yra linkę ištinti. Patinimas nuslūgsta per mėnesį ar daugiau, tačiau jam nuslūgus pamatomi ilgai laukti rezultatai.

Nusiurbus pilvo riebalus reikia nešioti specialų korsetą, kuris neleidžia susikaupti nusiurbtose vietose skysčiams ir padeda odai susitraukti.

Norint, kad riebalai nesugrįžtų, po šių operacijų rekomenduojamos konsultacijos su dietologu ir tinkamo mitybo režimo laikymasis.

Riebalų nusiurbimas – nesudėtinga, tačiau moteriai daug pasitikėjimo savimi suteikianti operacija. Jai sutaupyti tikrai įmanoma, tereikia šiek tiek laiko ir kantrybės. Dėl šių procedūrų kainų ir proceso daugiau galite sužinoti susisiekę su privačiomis plastinės chirurgijos klinikomis. Jeigu nesate patenkinta savo kūnu, pasiryžti šiai procedūrai verta!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *