Plastikiniai langai: kas daro įtaką jų kainai?

Plastikiniai langai pasižymi tvirtumu, šilumos išlaikymu, saugumu, galimybe derinti prie būsto interjero, nes yra didelis spalvų pasirinkimas, lengva priežiūra ir t.t. Išsiskiriantys šiomis savybėmis jie savo populiarumo ir perkamumo neužleidžia jau ne vienus metus. Tačiau neskubėkite būti aklai paveikti reklamos ar parduotuvės konsultanto, turėkite šiek tiek žinių, į ką reikėtų atkreipti renkantis plastikinius langus, žinokite, kokios lango savybės lemia lango kainą.

Išanalizavus daugybę įmonių, prekiaujančių plastikiniais langais, nustatyta, jog langų kaina priklauso nuo šių lango požymių:

Plastikinio lango profilis+ spalva+ pasirinktas stiklo paketas+ pasirinktų apkaustų sistema+ lango dydis+ užsakymo laikas

Pirkėjai dažnai pirmiausia ir klausia konsultanto: kokio lango profilių kamerų skaičiaus mums reikia? 3, 5, 6 ar 8 oro kamerų? Lango profilio ypatybės ir kamerų skaičius turi reikšmės, vertinant bendrą lango tvirtumą ir atsparumą deformacijoms. Tačiau nepasiduokite įkalbinėjami, jog kuo didesnis kamerų skaičius – tuo geresnė šilumos izoliacija. Tai yra rodiklis keliantis lango kainą, bet nebūtinai ir jo kokybę.

Įsigyjant plastikinį langą, galite nuspręsti ne tik dėl lango rėmo spalvos, bet galite pasirinkti stiklo spalvą, kuri gali būti ne tik įprasta skaidri, bet ir pilkšva, rusva ar kitokių atspalvių.

Pasirinktas stiklo paketas, taip teigia ir dauguma specialistų, yra pagrindinis plastikinio lango komponentas: atsakingas už termoizoliacines lango savybes. Stiklo paketas gali būti su paprastu ar selektyviniu stiklu, gali būti pasiūlyta įsigyti saulės kontrolės stiklus. Plastikinių langų dvigubi stiklai pasižymi savybe įleisti iš lauko šilumą į vidų, tačiau neleisti šilumai išeiti lauk iš patalpų, be to, galima rinktis trigubą stiklą, tačiau šie įleis į patalpą mažiau saulės spindulių. Patalpos apšvietimui padidinti, atkreipkite dėmesį į stiklo šviesos laidumo koeficientą.

Apkaustų sistema daro įtaką lango patvarumui, varstymo patogumui ir netgi jūsų būsto saugumui.

Lango kaina taipogi priklauso nuo lango dydžio ir kiekvienu atveju jo kaina skaičiuojama individualiai pagal matmenis ir lango gamybai reikalingų žaliavų sunaudojimo poreikį.

Kaip teigia langų gamintojai, langų gamyba yra sezoninė veikla. Todėl kaina priklausys ir nuo to ar langai užsakomi žiemą ar vasarą.

Žinodami, iš ko susideda plastikinių langų kaina, planuodami užsisakyti langus galite objektyviau įvertinti savo galimybes, norus ir finansinius išteklius, tačiau nepamirškite: kokybiški plastikiniai langai, kurie tarnaus tikrai ilgai, suteiks didesnį komforto jausmą namuose, biuruose ar kitose patalpose.

 

One thought on “Plastikiniai langai: kas daro įtaką jų kainai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *