Kompiuterius remontuojančių įmonių Vilniuje tikrai nemažai. Tad kilus bet kokiai problemai – nuo pačios paprasčiausios iki ypač sudėtingo kompiuterio gedimo – remonto paslaugų pasirinkimas čia platus. Jeigu kyla klausimas, ar kompiuterių remontas Vilniuje labai brangus, tai, kaip ir visur, dažniausiai priklauso nuo gedimo pobūdžio.

Vienas iš brangiausių remonto darbų gali būti kompiuterio virusų šalinimas. Kompiuterio virusai gali pavogti arba sunaikinti visą kompiuterio informaciją. O jų į savo kompiuterį dažniausiai prirenkame, naršydami įvairiuose tinklalapiuose, nes paprastai tikimės, kad mūsų kompiuterius nuo virusų apsaugos juose esančios antivirusinės programos. Tačiau, norint išvengti kompiuterio virusų, geriausia vengti pavojingų ir įtartinų internetinių puslapių. Vis dėl to verta investuoti ir į kokybiškas antivirusines programas.

Taip pat saugokite savo kompiuterio ekraną, nes jo remontas irgi gali būti brangus. Kad išvengtumėte kompiuterio ekrano problemų, būtinai pasirūpinkite tinkama kompiuterio aplinka, kompiuterio pagrindas turi būti tvirtas ir stabilus. Taip pat labai svarbu kompiuterį apsaugoti keliaujant, todėl visuomet naudokite kokybiškus kompiuterio dėklus.

Kita dažniausiai brangiai kainuojanti paslauga – tai kompiuterio informacijos atkūrimas. Informacijos praradimo priežastys gali būti įvairios. Pavyzdžiui, gali perdegti motininė plokštė, sugesti kietasis diskas, informaciją gali sunaikinti įvairūs virusai ar kitokie pažeidimai. Iš tiesų, niekada neįmanoma visiškai apsisaugoti nuo informacijos praradimo kompiuteryje. Tačiau savo informaciją galite apsaugoti ją dubliuodami. Informaciją galite įrašyti ir laikyti specialiose interneto saugyklose arba fizinėse talpose, pavyzdžiui: diskuose ar USB laikmenose.

Jeigu kompiuterį suliesite, jis greičiausiai perdegs. Suliejus nešiojamąjį kompiuterį, dažniausiai reikia pirkti naują. Tad šios problemos vertė bus naujo kompiuterio kaina. Todėl labai svarbu laikytis darbo su kompiuteriu taisyklių ir patį kompiuterį laikyti tvarkingoje aplinkoje, jokiu būdu prie kompiuterio negerti kavos, arbatos ar kitų skysčių. Tai ir bus šimtaprocentinė jūsų kompiuterio apsauga nuo suliejimo.

Paprastai būna brangu remontuoti kompiuterį ir tada, kai jis perkaista, nes tokiu atveju gali būti pažeistos pagrindinės kompiuterio dalys, o jų taisymo kaina gali siekti ir iki tūkstančio eurų. Pats blogiausias variantas – kompiuterį gali reikti pakeisti nauju. Todėl kompiuterį reikia prižiūrėti ir nuolat vėdinti. Padirbus maždaug apie 2 valandas, reikia leisti kompiuteriui pailsėti. Tai ypač svarbu šiltuoju metų laiku, atminkite, kad karšti orai ypač pavojingi jūsų kompiuteriui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.