akcijos gėrimamsJei Jūsų laukia didelė ir svarbi šventė, kurioje dalyvaus gausus būrys svečių, turbūt planuojant biudžetą, šiek tiek nustebino, atrodo, paprastų išlaidų sumos. Viena brangiausių švenčių sudedamųjų dalių yra išlaidos gėrimams. Dažniausiai joms tenka išleisti ne vieną tūkstantį eurų, jei šventėje dalyvauja keliasdešimt kvietinių svečių. Kaip sumažinti išlaidas, tačiau nenuskurdinti šventės? Puikiausias sprendimas – akcijos gėrimams, kurių gausu įvairiuose prekybos centruose ir internete.

Kaip planuoti gėrimų pirkimą?

Artėjant svarbiai šventei, vienu didžiausiu vaišių stalo akcentu tampa būtent gėrimai. Čia svarbu iš anksto pagalvoti apie tiek gaiviuosius, tiek alkoholinius gėrimus. Dažniausiai šį stalą reikia planuoti iš anksto ir tinkamai sustrateguoti gėrimų skaičių. Pirmiausia, pagal tai, kiek šventėje dalyvaus svečių, paskaičiuokite, kokio kiekio vaisvandenių Jums reikės. Nepamirškite paskaičiuoti vaisvandenių, kurie bus naudojami ne tik atsigaivinimui, bet ir alkoholiniams kokteiliams. Todėl geriausia, jei iš anksto žinomi alkoholinių kokteilių receptai, pagal kuriuos iš anksto galima paskaičiuoti reikalingus gėrimų kiekius. Taip pat šiek tiek palikite atsargos skaičiuodami mineralinio vandens kiekius. Dažniausiai jo itin daug prireikia ryte.

Taip pat atsakingai suplanuokite alkoholinių gėrimų kiekius. Pirmiausia, pagalvokite apie silpnojo alkoholio pasirinkimą ir kiekius. Iš anksto nuspręskite, ar ketinate šventėje įrengti alaus stalą, kuriam reikėtų parūpinti vieną ar daugiau bačkų pilstomo alaus. Tuomet pagal svečių pomėgius, pasirinkite vyno, likerio, trauktinės, brendžio ar kitų stipriųjų gėrimų rūšis.

Sutaupykite akcijų metu

Ne paslaptis, jog alkoholiniai kiekiai, o ir vaisvandeniai, perkami tokiais kiekiais, gali kainuoti daug pinigų. Todėl geriausia, jei juos įsigysite akcijos gėrimams metu. Dažniausiai didelės šventės planuojamos gerokai iš anksto, tad iki to laiko yra daug progų įsigyti gėrimus pigiau.

Svarbiausia, naudokitės akcijomis protingai. Jei šiandien skelbiamos akcijos gėrimams be alkoholio, puiku, pasinaudokite jomis įsigydami vaisvandenius ir sultis. Visai nebūtina visko įsigyti vienu metu. Įvairių progų metu, tokių kaip žiemos šventės, Mamos diena ar kitos šventės, prekybos tinklai kviečia įsigyti gėrimų pasinaudojus akcijos gėrimams nuolaidomis. Tai puiki proga pasirūpinti reikalingai alkoholiniais gėrimais, kurių prireiks šventės metu. Beje, nepamirškite pasitikrinti ir savo asmeninių pasiūlymų, jei turite vieno ar kito tinklo lojalumo kortelę. Dažnai jų savininkams pateikiami itin patrauklūs pasiūlymai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *