Pasirūpinkite savo išvaizda su burnos higiena

burnos higienaBurnos higiena – tai vis populiarėjanti stomatologinė procedūra, kuri tokia populiari ne be reikalo. Šiuolaikinių technologijų dėka, dantų higiena gali tapti visiškai neskaudžia ir daug laiko neužimančia procedūra, kuri jums padėti atrodyti kur kas geriau.

Kokybiška procedūra ir patarimai

Profesionali burnos higiena yra reikalinga tam, kad jūsų dantys būtų maksimaliai apsaugoti nuo ėduonies – be jokios abejonės, šis „parazitas“ gali pridaryti daug bėdų jūsų dantims ir dantenoms, tad reikia tikrai kruopščios ir puikiai suplanuotos burnos dantų higienos procedūros, kad visus blogus padarinius būtų galima pašalinti.

Iš viso, burnos higiena yra atliekama keturiais pagrindiniais etapais:

Iš pradžių yra atliekama analizė naudojant interoralinę kamerą – taip bus galima konkrečiai pamatyti, kokia dabar yra dantų būklė;

Antrasis etapas yra rizikos susirgti dantenų ligomis įvertinimas – tai labai svarbus žingsnis tolimesniam gydymui;

Vėliau jau prasideda trečias ir pats svarbiausias etapas – profesionalus dantų gydymas. Šiuolaikinė technologija leidžia pašalinti akmenukus ir susidariusią ėduonį pakankamai lengvai, kadangi yra naudojamas ne tik lazeris, tačiau taip pat ir ultragarso technologija. Naujoji technologija, kuri yra naudojama burnos higiena Vilnius, vadinama Airflow. Tai reiškia, kad jums visiškai neskaudės, kadangi iš tikrųjų joks grąžtas prie jūsų dantų neprisilies – ultragarsas ir lazeris yra tikrai galingi ir visiškai saugūs jūsų dantų apnašų valymo įrankiai.

Burnos higienos kaina – prieinama visiems

Dar vienas dalykas, kuriuo rūpinasi žmonės, norintys pasigražinti savo dantis, yra burnos higiena kaina – juk labai svarbu, kad ši paslauga nekainuotų labai didelių pinigų. Nors anksčiau buvo manoma, kad stomatologo paslaugos, o ypač burnos higiena yra atliekamos gana brangiai, tačiau dabar jau galima pastebėti tendenciją, kad dėka vis geresnių technologijų ir greičiau atliekamų odontologo ir stomatologo paslaugų, kainos mažėja.

Taip pat, jeigu pasidomėtumėte internete esančiais burnos higienos ir stomatologijos klinikų tinklapiais, turbūt pastebėtumėte, kad gana dažnai būna taikoma burnos higiena akcija. Tai lemia vis didėjantis profesionalių stomatologijos kabinetų skaičius, tad savaime suprantama, kad kainos ir kokybės santykis kyla į viršų.

Taigi, pasirūpinkite savo dantukais ir padėkite jiems netekti visų tų nemalonių kietų ir minkštų apnašų – be abejo, taip jūsų dantys atrodys kur kas geriau, tačiau jie bus taip pat ir gerokai sveikesni. Burnos higiena yra ir sveikatos, ir grožio procedūra, kuri gali padėti jums puikiai atrodyti ir jaustis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *