Automobiliai, Kelionės, Laisvalaikis

Mikroautobusų nuoma – kelionėms grupėmis

mikroautobusų nuomaVasara kupina nuotykių ir puikių akimirkų. Skamba neblogai, ar ne? Bet juk šią svajonę įgyvendinti nėra sunku, ypač, jei keliauti su pažįstama ir linksma kompanija draugų. Tam reikia tik noro, geros nuotaikos, šiek tiek interneto ryšio ir mikroautobuso. Mikroautobusas gali kilti rimta problema, jei draugų grupė yra didesnė, nei 9 asmenys. Tokiu atveju reikės didesnio mikroautobuso, kuriam reikia D kategorijos vairuotojo teisių.

Iš kur gauti mikroautobusą, jei niekas iš kompanijos jo neturi? Išsinuomoti. Mikroautobusų nuoma yra puiki išeitis šioje situacijoje, tad lieka tik susirasti mikroautobusų nuomos įmonę ir nuomotis. Nuomos kaina yra paprastai didesnė, nei lengvojo automobilio, tačiau atminkite, kad važiuojate keliese ir kelionės išlaidas irgi galite pasidalinti. Mikroautobusų nuoma paprastai kainuoja nuo 150 iki 200 litų parai, jei naudojatės juo 2-5 dienas. Tai savaitgalio kelionės trukmė. Jei norite ilgesniam laikui, galima gauti ir už mažesnę kainą – 120-160 Lt 7-10 parų. Jei dar ilgiau, vienos paros kaina mažėja iki 100-130 Lt. Jei važiuojate 8 asmenys, tai yra vos 15-20 litų per dieną. Tiek kainuoja autobuso ar traukinio bilietas iš Vilniaus į Kauną…

Mikroautobusų nuoma ilgesniam laikui labiau apsimoka, tad rekomenduojame planuotis ir 2 savaičių ilgumo atostogas.

Yra galimybė nuomotis mikroautobusą ir su vairuotoju, tik kaina bus didesnė, nes reikia įtraukti ir vairuotojo gyvenimo ir maitinimosi išlaidas.

Bet kokiu atveju, keliauti nuomotu mikroautobusu labai apsimoka. Kodėl?

  1. Automobilis yra tikrai techniškai tvarkingas;
  2. Automobilis draustas KASKO draudimu, tad avarijos atveju draudimas padengia visas remonto išlaidas;
  3. Mažiau rūpesčių, negu į kelionę priimant menkai pažįstamą žmogų, turintį savo mikroautobusą.

Nuomotis yra paprasta, nors ir reikia pildyto dokumentus, palikti užstatą ir t.t. Jei važiuojate į tolimesnę šalį, vertėtų pagalvoti apie kemperio, o ne mikroautobuso nuomą.

Kelionėje svarbiausia yra ne transporto priemonė, o atmosfera, kurią sukuriate. Važiavimas neprailgsta, kai visi keleiviai palaiko prasmingus ir linksmus pokalbius, linksmai bendrauja ir dalinasi kelionės įspūdžiais. Tada galima važiuoti net į pasaulio kraštą. Su nuomotu mikroautobusu rekomenduojame aplankyti tris Baltijos šalis – Lietuvą, Latviją ir Estiją. Sako, kad Baltijos jūra visose trijose šalyse yra skirtinga. Taip pat galima pasivažinėti Lenkijos pajūriu. Prasminga kelionė į Vokietiją, kuri taip pat turi nemažai savo paplūdimių. Į Rytų pusę šiuo metu važiuoti nelabai rekomenduojama dėl įtemptos politinės situacijos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *