,

Papildai sportui: kam reikalingas kreatinas?

papildai-kreatinasNorint turėti gražų ir ištreniruotą kūną, reikia įdėti išties nemažai pastangų: reguliariai treniruotis, subalansuoti mitybą ir griežtai laikytis rėžimo. Deja, norimi rezultatai neateina per naktį, kartais koją kiša genetika, kartais pritrūksta valios ir motyvacijos. Papildai sportui padeda greičiau pasiekti norimus rezultatus, palengvina raumenų skausmus po intensyvios treniruotės, aprūpina raumenis baltymais ir t.t. Tačiau PerfectBody sporto prekių ir maisto papildų parduotuvės kolektyvas paruošė Jums straipsnį tik apie apie veiksmingąjį kreatiną, taigi, pakalbėkime apie jį, kam reikalingas ir kokia jo nauda.

kreatino produktai – vienas svarbiausių atradimų papildų sportui srityje. Tai patvirtina ir atlikti daugkartiniai bei nepriklausomi moksliniai tyrimai, kurių metu buvo prieita vieningos nuomonės, kad kreatinas yra puikus maistinis papildas ir profesionaliems sportininkams, ir intensyviai sportuojantiems.

Kreatinas atlieka pagrindinį vaidmenį energijos gaminime ir raumenų susitraukime. Kreatiną sportininkai naudoja, siekdami pagerinti sportinį rezultatyvumą ir padidinti treniruočių programų intensyvumą. Kreatinu praturtinti papildai sportui padeda greičiau atsistatyti raumenims, mažina nuovargį, spartina svorio priaugimą, didina raumenų apimtis bei suteikia energijos treniruočių metu. Vartodami kreatiną, sunkiaatlečiai gali raumenų masę padidinti 2.1 kg ir daugiau.

Kaip veikia kreatinas?

Kreatinas sulaiko vandenį raumenų ląstelės viduje, ląstelė didėja, o raumenų įtampa, dar vadinama raumenų tonusu, gerėja ir raumenų treniruotė tampa efektyvesnė. 75 kg sveriantis sportininkas, vartodamas kreatiną gali savo raumenų masę padidinti 2-4 kg. Deja, nutraukus kreatino vartojimą, svoris sumažėja, dėl padidinto vandens išsikyrimo iš ląstelės. Kita vertus, jei sąžiningai ir produktyviai sportavote, dalis realios raumenų masės lieka. Tad, rezultatai, pasiekti vartojant kreatiną, tikrai nėra trumpalaikei ir nepastebimi.

Ar kreatinas saugus maisto papildas?

Kreatinas nėra cheminio pagrindo masto papildas, tai natūralus metabolitas, kuris kiekvieną dieną yra išskiriamas inkstų filtracijos proceso metu. Tad kreatinas, net vartojamas didelėmis dozėmis, yra visiškai saugus. Be to, vertėtų nepamiršti, kad kreatinas yra būtinas žmogaus energetinei apykaitai, raumenų judėjimui ir žmogaus egzistencijai. Be kreatino nei žmogus, ne gyvūnas tiesiog negalėtų išgyventi. Papildai sportui, praturtinti kreatinu, turėtų būti kiekvieno atsidavusio sportininko vaistinėlėje. Pagrindinis kreatino šaltinis – mėsa, todėl jį profilaktiškai vertėtų vartoti vegetarams, kurie rūpinasi savo sveikata ir gerove.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *