rytas

Kai diskusijų metu kalba pasisuka apie lovos reikalus, šiuo klausimų bendraujama ne taip jau ir laisvai. Santykių ekspertai pabrėžia, kad tai yra viena tų temų, kuria nenoriai diskutuojama dėl esamų bėdų. Ne viena pora išgyvena santykių krizę vien dėl to, kad nesutampa jų poreikiai lytinių santykių metu. Tačiau, tai pasak jų, neturėtų būti didžiulė problema. Kaip tik siūloma išbandyti kažką naujo. Aišku, viską daryti reikėtų saugiai ir neperžengiant ribų. Tad, pasak specialistų, patariama plačiau pasidomėti kas yra BDSM ar tiesiog pravartu būtų pasidomėti įvairiomis erotinėmis prekėmis. Kartais užtenka ir menkiausio erotinio žaislo, kad viskas pakryptų teigiama linkme.

Tarp kitko, ekspertai taip pat pataria vengti neaiškių pasiūlymų perkant erotines prekes. Būtina suprasti, kad jos kaip ir kontraceptinės priemonės – turi būti saugios naudojimui ir atitikti visus sveikatos apsaugos reikalavimus. Tai reiškia, kad bet kokie erotiniai žaislai turi būti pagaminti iš tinkamų medžiagų, kurios nesukeltų problemų juos naudojantiems žmonėms. Pasitaiko atvejų, kad kai kurie pirkėjai po trumpo naudojimo laiko, skundžiasi, jog įsigyti sekso žaislai sukelia kažkokius dirginimus ar alergijas. Tai jau seniai žinoma, nes viską lemia būtent medžiagos. Kai kurie žmonės netoleruoja latekso bei kitų produktų. Žinant, kad nemaža dalis erotinių prekių gaminama iš šios medžiagos, patariama rinktis kažkokias alternatyvas.

Norint įsigyti erotines prekes, kurios nesukeltų jokių sveikatos sutrikimų, patariama jų ieškoti specializuotose el. parduotuvėse. Ten visos prekės yra detaliai aprašomos, o tai reiškia, kad sužinosite kokia yra jų gamybos sudėtis dar prieš pat pirkimą. Tai leis suprasti verta pirkti tam tikrą prekę ar vis dėlto reikėtų nerizikuoti. Taip pat svarbu tai, kad kai kurios el. parduotuvės prekiauja draudžiamais gaminiais.

Draudžiami gaminiai yra tie, kurie nėra patvirtinti tam tikrais sertifikatais. Pavyzdžiui, prezervatyvams yra keliami tam tikri reikalavimais, tad ir kai kuriems erotiniams žaislams taikomos tos pačios sąlygos. Būtinai išsiaiškinkite kokia produkcija prekiauja el. parduotuvė ir tik tuomet rinkitės ką pirkti. Tikrai ne visos erotinės prekės yra kokybiškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *