Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Erotines prekes ir apsaugos priemones vertėtų pirkti atsargiau - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

moteris

Lietuvoje, kaip ir visose kitose pažengusios šalyse smarkiai plinta el. prekybos apimtys. Tačiau pastebima, kad didėja ir specifinių prekių paklausa. Aiškiau kalbant, erotinių prekių parduotuvės pastebi, kad auga pardavimų skaičius su kiekvienais metais. Tokias prekes noriai užsisako ne tik lietuviai, bet ir užsienyje gyvenantys asmenys. Vis dėlto, kad tokių prekių prekyba yra reguliuojama. Lietuvoje šiomis prekėmis galima prekiauti tik specializuotose parduotuvėse. Nemaišykite – prezervatyvai ir kitos apsaugos priemonės nėra laikomos erotinėmis prekėmis. Kas liečia elektroninę erdvę, pastebima, kad tokių el. parduotuvių skaičius po truputį vis auga, o prekių pasiūla taip pat didėja pirkėjams darantis vis reiklesniems.

Nors tarp erotinių prekių populiariausiu išlieka vibratorius, el. parduotuvės pabrėžia, kad užsakymų metu pasirenkamos ir kitos prekės. Labai paklausios yra apsaugos priemonės. Tačiau, tuo pačiu pabrėžiama, kad dėl apsaugos priemonių įsigijimo reikėtų suklusti visiems pirkėjams. Mat, į rinką tiekiama labai daug klastočių, kurios jokios naudos neduoda. Paprastai kalbant, erotinių prekių parduotuvės susiduria su nemažą konkurencija, nes vis dėlto yra nemažai privačių asmenų, kurie prekiauja prezervatyvais žymiai mažesnėmis kainomis. Tos mažesnės kainos nustatomos dėl, kad tiesiog prekiaujama klastotėmis.

Klastotės yra tos, kurias gamina tretieji asmenys, neturėdami tam leidimo. Blogiausia tai, kad apsaugos priemonės, kurios yra klastojamos, yra žymimos garsiais prekiniais ženklais. Pirkėjai, galvodami, kad renkasi kokybiškas priemones, iš tiesų daro sau meškos paslaugą, nes jie įsigyja tokias priemones, kurios yra gerokai prastesnės kokybės nei tikėtasi. Na, bent jau iš dalies tai išeina į naudą kai kurioms el. parduotuvėms, nes pas jas grįžta nukentėję pirkėjai.

Internetu erotines prekes ar apsaugos priemones norintys įsigyti pirkėjai iš pradžių turėtų plačiai pasidomėti pardavėju ir siūloma produkcija. Ne visos Lietuvoje veikiančios el. parduotuvės siūlo kokybiškus gaminius, o ką jau kalbėti apie neaiškius fizinius asmenis, kurie klastotėmis prekiauja privačiais kanalais – per skelbimus bei kitus tinklalapius.

Jeigu norite įsigyti kokybiškas erotines prekes ar apsaugos priemones, tiesiog patariama vengti šalutinių privačių pasiūlymų, nes tikėtina, kad būsite apgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *