Išnuomotu mikroautobusu ketinate apkeliauti Lietuvą, Baltijos šalis, o gal ir visą Vakarų ar Pietų Europą? Planuojant keliones, visų svarbiausia ne tik didesnio automobilio ar mikroautobuso nuoma, bet tinkamai pasiruošti kelionei. Išsiruošus atostogauti ir pasirinkus keliones svetur, dažniausiai atskaitos tašku tampa kelionės data, po to pradedamas planuoti maršrutas ir užsakomi viešbučiai.

Atostogaujant tada, kai Lietuvoje temperatūra nukrenta žemiau 10-ies laipsnių, laukia du iššūkiai – pasirūpinti galiojančiais ir tinkamais asmens dokumentais (asmens tapatybės kortele arba pasu priklausomai nuo to, į kurią šalį vykstama) ir išsirinkti patikusį viešbutį. Lietuvių žvilgsniai šaltuoju metų laiku krypta į šiltuosius kraštus – šalis, kuriose galima mėgautis taip išsiilgta saule ir maudynėmis jūroje. Tačiau jei planuojate savarankišką kelionę ir ruošiatės slidinėti arba kopti į kalnus, prireiks daugiau išmonės. Turėsite pagalvoti, ar keliausite nuosavu automobiliu, ar pasikliausite mikroautobusų nuoma, kaip vešite visus daiktus ir reikiamą įrangą, kur apsistosite ir pan. Jei susiruošėte slidinėti ir turite nuosavą slidinėjimo inventorių, reikės pagalvoti, kaip jį nusigabenti. Geriausia išsinuomoti specialius slidžių laikiklius, tvirtinamus ant lengvųjų automobilių, mikroautobusų, autobusų ir kitų transporto priemonių.

Kokia dar plačiai nuomojama įranga patraukia transporto nuomos įmonių klientų dėmesį?

  • Profesionali GPS įranga neleis pasimesti, nukrypti nuo reikiamo maršruto, suteiks svarbiausią informaciją bei garantuos kelionę be rūpesčių. GPS nuomos paslaugas pasiūlys daugelis transporto nuomos paslaugas teikiančių įmonių. Profesionalios GPS įrangos nuomos kaina parai – vos nuo 2 eurų.
  • Stogo bagažinės. Stogo bagažines nuomojasi tie, kurie į kelionę vežasi daug daiktų arba kai transportu keliauja didelė kompanija ir bagažo nesinori taip stipriai sugrūsti. Stogo bagažinėse telpa daug daiktų, jos nesunkios, lengvai montuojamos, funkcionalios. Stogo bagažinių nuomos kaina siekia nuo 1,5 euro už parą, kai bagažinė lengvajam automobiliui nuomojama bent savaitės ir ilgesniam periodui. Bagažinės mikroautobusams ir visureigiams kainuoja nuo 2 eurų už parą.
  • Dviračių laikikliai ant transporto priemonių. Dviračius drauge vežtis vis populiariau keliaujant ne tik po Lietuvą, bet ir vykstant svetur. Su dviračiais labai patogu apsižvalgyti po apylinkes, be to, tai ekologiška ir dailias kūno linijas išlaikyti padedanti transporto priemonė.

Keliaujant vasarą, atsiveria šiek tiek daugiau galimybių rinktis ir įvairesnį transportą, ir įvairesnius maršrutus. Šiuo metų laiku galima keliauti ne tik nuosavais automobiliais, bet ir pasidomėti namelių ant ratų (vadinamųjų kemperių) nuoma, o apylinkėse apsižvalgyti tiesiog sėdus ant dviračio. Mikroautobusų nuoma – visus metus teikiama paslauga.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *