Gąsdina televizorių kainos? 3 patarimai, kaip pasirinkti protingai

tv

Nors dažnai girdime žmones sakant, kad jie nežiūri televizoriaus, pašnipinėję po daugelio namus pamatytume, kad šis technikos prietaisas yra įjungtas kone ištisą parą. Ir tai tikrai nėra jokia blogybė. Atsirinkus mėgstamus kanalus ir įsigijus tikrai kokybišką, puikios raiškos televizorių, galima plėsti savo akiratį ar žiūrėti filmus milžiniškame, patogiame ekrane. Su didesnėmis problemomis galima susidurti nebent renkantis naują televizorių. Gamintojai stengiasi, kad pirkėjams nepritrūktų įvairiausių jų modelių su skirtingu funkcionalumu, tačiau gerai nežinant visų svarbiausių parametrų, pasirinkti iš tokios gausybės tampa labai sunku. Ne paslaptis, kad daugeliui aktualios ir televizorių kainos. Dažnai vienodos kokybės gaminiai gali kainuoti labai skirtingai vien dėl jų vardo ar papildomų funkcijų, kurių jums nė neprireiks. Kokie kriterijai svarbiausi renkantis televizorių.

Dydis

Pirmas dalykas, pagal kurį ieškome naujo televizoriaus – jo dydis. Natūralu, kad nuo dydžio priklauso ir televizorių kainos. Jei norite milžiniško įrenginio, įmontuojamo į sieną, jis atsieis kur kas daugiau už įprastos įstrižainės prietaisą. Visgi dydis turi atitikti ir erdvės išplanavimą, todėl geriausia vadovautis visame pasaulyje pripažinta dydžio matavimo sistema. Atstumas iki televizoriaus turi būti bent 1,5 karto didesnis už ekrano įstrižainę, tačiau jis negali būti didesnis nei 3 kartus.

Ekrano tipas

Televizorių kainos dažnai priklauso ir nuo jų ekrano tipo. Rinkoje siūlomi ir LCD, LED ar padidintos kokybės LED, OLED televizoriai, ir plazminiai ekranai. Visgi pastarieji laikomi praeitimi ir vietą užleidžia modernesniems įrenginiams. Vienas populiariausių ekranų – LED, kuris pasižymi didele įvairove, leidžiančia televizorių pritaikyti pagal kainą. Geriausi LED tipo ekranai yra patobulinti LCD televizoriai, tačiau paprastai jų kaina yra gerokai didesnė. OLED ekranai – vienas naujausių technologinių atradimų. Šie televizoriai yra itin ploni, todėl labai tiks nedidelėse erdvėse ar moderniame interjere.

Rezoliucija

Nors vienas pagrindinių kriterijų daugeliui žmonių – televizorių kainos, – norint turėti kokybišką ir ilgaamžį gaminį, svarbu atsižvelgti į televizoriaus rezoliuciją. Specialistai rekomenduoja pirkti IPS technologiją palaikantį televizorių. Tokius televizorius gali žiūrėti daug žmonių ir iš visų kampų vaizdas yra lygiai toks pats aiškus ir ryškus. Na, o jei norite palyginti tų pačių televizorių kainas skirtingose prekybos vietose, būtinai pasinaudokite svetaine Kainos.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *