Šiemet įvykusioje kasmetinėje Mercedes-Benz paplūdimio aprangos mados savaitėje Majamyje maudymosi kostiumėlių dizaineriai pristatė naujausias kolekcijas ateinančiam sezonui. 2014, ko gero kaip ir pastaruoju metu sudaro dviejų dalių, vientisi, su įmantriais iškirpimais, klasikiniai, aukštu liemeniu ir kiti maudymosi kostiumėliai. Džiugu, jog turime vieną aiškią tendenciją, kuri ryškiai išsišoka bendrame podiumo kontekste tai – energingos linksmybės saulėje. 2014 maudymosi kostiumėliai atrodo spalvingai ir žaismingai, o su ryškėjančiu vintažo prieskoniu jie tampa nepaprastai stilingi ir skoningi.

Keletas maudymosi kostiumėlių dizainerių siūlo klasikinius, ryškaus kontrasto, pavasario/vasaros spalvingas juodos ir baltos spalvos derinius. SU vintažinėmis detalėmis juoda ir balta spalva išlieka galinga ir atrodo stulbinančiai. Ant podiumo buvo galima pastebėti ne vieną žaismingą juodos ir baltos spalvos derinimo variantą.

maudymosi kostiumėliai

Nuotraukoje matomi maudymosi kostiumėliai iš Poko Pano kolekcijos, kur visur derinamos juoda ir balta spalvos. Kairėje maudymosi kostiumėlis be petnešėlių (paprastai gamintojas prideda petnešėles atskirai), centre vientisas maudymosi kostiumėlis su dirželiais/juostelėm, dešinėje vientisas be petnešėlių maudymosi kostiumėlis su juodos ir baltos spalvos blokais.

Ar šis stilius tinka žemoms moterims?

Visi šie kirpimai puikiai tinka žemesnio ūgio moterims, tol kol joms nereikia trumpo liemens stiliaus dėvint vientisą maudymosi kostiumėlį. Modelis su vertikaliomis juostelėmis (nuotraukoje centre) ypatingai lieknina ir vizualiai padidina ūgį.

Kitas maudymosi kostiumėlių trendas 2014 metams – Džiunglių motyvai

Džiunglių motyvais įkvėpti ir išmarginti maudymosi kostiumėliai yra kitas šio 2014 sezono klyksmas paplūdimio fronte. Čia rasime daugybe skirtingų vaizdinių atspausdintų ant medžiagos (vadinamų print‘ų) nuo tropikų augalų motyvų, gyvūnų ar jų kontūrų.

Nuotraukoje kairėje matome stilizuotą dramblio galvos figūrą ant Mara Hoffman kolekcinio maudymosi kostiumėlio. Įdomi detalė igos rankovės, kuri asocijuojasi su naro kostiumu ir tai taipogi yra 2014 metų trendas. Centre tigro motyvais maksimaliai dekoruotas maudymosi kostiumėlis iš Agua Bendita kolekcijos. Dešinėje esančiame maudymosi kostiumėlyje vos įžiūrimos mažos dramblio figūrėlės iš Agua Bendita kolekcijos.

maudymosi kostiumeliai

Ar šis stilius tinka žemoms moterims?

Įspėjame kad džiunglių motyvais padabinti maudymosi kostiumėliai (ypatingai didelės figūros) gali būti problematiški mažaūgėms moterims, o mažesni print‘ai gali išsikreipti ir atrodyti neproporcingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.