apatiniai3 Geras apatinis trikotažas – tai toks trikotažas, kai moteris pamiršta, jog jį dėvi, o seksualus apatinis trikotažas – matomas visiems. Žinoma, ne tiesiogine prasme, tačiau jis suteikia aiškiai juntamo pasitikėjimo savimi bei sužadina vaizduotę. Tačiau ar visiems gyvenimo atvejams pakanka vos kelių apatinių komplektų?

Bet kuri moteris, vos dirstelėjusi į savo apatinių drabužių skyrelį, patvirtins, jog tikrai ne. Kiek ir kokio apatinio trikotažo reikia turėti, jog visais gyvenimo atvejais būtų, ką apsivilkti, tačiau komodos stalčius nelūžtų vien nuo apatinių?

Kasdienis apatinis trikotažas. Kasdienai pakanka kelių apatinių drabužių komplektų. Svarbiausias jų kriterijus – ne puošnumas, tačiau patogumas bei medžiagos sudėtis. Kasdien vilkimi apatiniai drabužiai turėtų būti kuo natūralesni ir labai patogūs. O spalvų pakanka vos kelių: juodos (po tamsesniais drabužiais), baltos (po peršviečiamais ir šviesiais drabužiais) ir kūno spalvos apatinių, kurie yra patys universaliausi, nors ir nepatenka į seksualiausių spalvų kategoriją.

Proginis. Tokiems apatiniams paprastai skiriama didesnė pinigų suma, nes šie komplektai puošti įvairiais nėriniais, raukiniais bei blizgiomis sagtelėmis. Dažniausiai pasirenkamas juodos ar raudonos spalvos seksualus apatinis trikotažas, nes šios spalvos puikiai tinka prie vakarinių drabužių bei vyraujančios šventinės nuotaikos. Ažūrinės petnešėlės, trapūs nėriniai ir peršviečiamos medžiagos detalės sukuria proginę nuotaiką vos tik apsivilkus apatinius.

apatiniai4Nakčiai. Į šią kategoriją patenka tiek patogios pižamos ar naktiniai, tiek seksualūs chalatėliai, peniuarai, korsetai. Kiekviena moteris turi patogius drabužius miegui bei šį tą pikantiškesnio savo spintoje.

Sportui. Joks sportas neįmanomas be kokybiškų sportinių apatinių. Sportiniai šortukai padeda išlaikyti formas, o sportinė liemenėlė – tvirtai prilaiko biustą visos treniruotės metu.

Liekninantys. Jei sportas dar neatnešė lauktų rezultatų, mažus defektus galima užmaskuoti puikiai priglundančiais liekninačiais apatiniais. Jie nepastebimi, tačiau sukuria gražų, liekną siluetą.

Nėščiosioms/maitinančioms. Ši apatinio trikotažo rūšis randama ne visose spintose. Tačiau tikrai negalima nepaminėti prilaikančių apatinių drabužių besilaukiančioms moterims bei patogių liemenėlių – maitinančioms.

Protingai pasirinktas apatinis trikotažas tikrai neužims daug vietos ir nedūlės laukdamas savo eilės. Kasdien pakanka kelių apatinių komplektų. Taip pat reikėtų įsigyti kelis komplektus progoms. Patogius drabužius nakties miegui ir sportui. Tiek apatinio trikotažo tikrai pakaks visiems gyvenimo atvejams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *