Vestuvių fotografas – itin svarbus vestuvių dalyvis. Nuo jo priklauso vestuvinių nuotraukų albumo grožis. Dažnai jaunieji kelia itin didelius reikalavimus, ieškodami vestuvių fotografo, mat į jo rankas patikima labai svarbi užduotis – šventės įamžinimas. Tad ne retai ir vestuvių fotografai gauna užduotis vis kitaip įamžinti šią dieną. Pagal Jums tinkantį ir patinkantį stilių galite paprašyti fotografo Jūsų šventę įamžinti įvairiame fone su tam tikra nuotaika.

vestuves

Priešvestuvinė fotografija

Itin dažnai vestuvių fotografas pradeda dirbti dar prieš vestuves. Daugelis profesionalių fotografų ypač mėgsta šį fotografavimo momentą, nes šie kadrai būna ypač išraiškingi ir dailūs. Dažniausiai darbas prasideda dar jaunosios namuose, fotografas keliauja su ja į grožio saloną, o vėliau į pamergių būstinę. Visur fotografas bando užfiksuoti gražiausias akimirkas akimirkas dar iki šventės, o jos dažnai tampa itin svarbiu atsiminimu jaunavedžiams.

Reportažinis fotografavimas

Vienas iš fotografavimo būdų – reportažinis akimirkų fiksavimas. Tai vyksta labai paprastai – vestuvių fotografai fiksuoja šventės akimirkas tokias, kokios jos yra – nuoširdžios ir natūralios. Gražioms nuotraukoms šventės dalyviai nestatomi į specialias kompozicijas ir nepozuoja, tad nuotraukose atsispindi natūrali šventės atmosfera. Tai ypač populiarus ir dažnai itin vykęs fotografavimo būdas. Labai dažnai jaunavedžiai džiaugiasi tokiomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotos tikros jų svarbiausios dienos akimirkos.

Meninės fotosesijos

Mėgstantiems nepriekaištingą tvarką ir taisykles, dažniausiai patinka meninis fotografavimas. Tokie jaunavedžiai prašo, kad vestuvių fotografas taptų šiokiu tokiu nuotraukų dizaineriu – jis turi sugalvoti nuotraukų idėjas, sudėlioti žmones taip, kad nuotraukos būtų dailios ir turiningos. Dažniausiai šis fotografavimo būdas duoda puikių rezultatų – vestuvių fotografas po šventės jaunavedžiams pateikia itin dailių, nepriekaištingai padarytų romantiškų vestuvių akimirkų
nuotraukose.

Nuotaikingas fiksavimas

Vestuvės – linksma ir įsimintina šventė. Todėl ne retai jaunavedžiai prašo, kad vestuvių fotografas į šią dieną taip pat pažiūrėtų su puikia nuotaika. Pageidautina, kad tai atsispindėtų ir jo darbuose. Tad tokio tipo vestuvių fotografavimas dažniausiai reiškia daug linksmų suvaidintų ir tikrų kadrų. Po daugelio metų itin smagu vartyti tokį nuotaikingą nuotraukų albumą, kuriame užfiksuoto juokingos, o kartais gal net šiek tiek gėdingos vestuvių akimirkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.