Sveikata

Kordicepsas: klausimai ir atsakymai

kordicepsasVisų pirma, ką šis negirdėtas žodis reiškia ir kodėl yra nusipelnęs išskirtinio dėmesio? Pagal priklausymą gamtos klasei, tai – parazitinis grybas, kurio kelios (iš daugelio) rūšys turi itin stiprų gydomąjį poveikį, pastebėtą prieš daugelį metų. Rytų medicinos atstovai šį augalinį preparatą plačiai naudoja, pastarasis vis populiarėja ir Europoje. Tai – preparatas, priskiriamas maisto papildams, neretai turintis kur kas didesnį gydomąjį poveikį nei cheminiai vaistai ir nedarantis jokios žalos. Perdozavimas taip pat negalimas. Galimas miltelių bei skysčių pavidalas, pastarąjį organizmas pasisavina kur kas geriau, dėl to būtent tokia forma ir rekomenduojamas vartoti.

Kokios konkrečiai ligos gali būti gydomos šiuo augaliniu preparatu?

Nuo slogos iki… vėžio. Taip pat širdies, kraujagyslių, virškinimo sistemos, alerginės ir kitos ligos. Rytų medicina propaguoja gydymą preparatais iš gamtos, tačiau „nestoja piestu“ ir prieš tradicinės medicinos metodus (deja, medikai homeopatiją dažnai per daug nuvertina): jei pacientas serga, tarkime, trečios stadijos vėžiu, turi būti išbandomi visi galimi gydymo bei būklės stabilizavimo metodai, tame tarpe ir kordicepsas. Pastarasis skatinamas vartoti ir profilaktiškai, kadangi yra efektyvus imuninės sistemos stiprintojas bei energijos „varikliukas“.

Vaistinėje šio preparato nepastebėjau…Tai kur jo galima įsigyti?

Kai kuriose vaistinėse tikrai galima įsigyti maisto papildų, savo sudėtyje turinčių kordicepso . Tačiau siūloma išbandyti ir patikimus bei sertifikuotus firmos Fohow preparatus. Pastarųjų gamyba paremta sinteze tarp šiuolaikinių technologijų tradicinės kinų medicinos. Naudotis platintojų paslaugomis neretai baiminamasi dėl galimo apgavystės pavojaus, tačiau minėta firma yra žinoma daugelyje pasaulio šalių, vartotojai dalinasi vien tik teigiamas atsiliepimais.

O kaina?

Gamtoje natūraliomis sąlygomis išaugusio kordicepso grybo kaina siektų neįveikiamas aukštumas. Tačiau šios dienos rinkoje Fohow bei kiti pardavėjai siūlo preparatų prieinamomis kainomis, pasižyminčių aukšta kokybe (grybai auginami dirbtinėje aplinkoje išsaugant gydomąsias savybes).

Tad daugelis, besirūpinančių savo sveikata, yra tikrai pajėgūs vartoti šį maisto papildą.

Ar galima teigti, jog kordicepsas – panacėja nuo visų ligų?

Kaip ir buvo minėta, ši preparatų sudėtinė dalis gali būti vartojama įvairūs pobūdžio sveikatos sutrikimų gydymui ar tiesiog profilaktikai. Tačiau garantijos, jog negerovės bus sunaikintos visu šimtu procentų nei gamintojas, nei platintojas Fohow (ar kokia nors kita fima) nesuteikia – tai prilygtų stebuklui, ar ne? Kaip ir visų medikamentų, taip ir kordicepso, poveikis priklauso nuo atskiro organizmo ypatybių: štai kodėl neretai atsiranda nusivylusiųjų, jog “mano kaimynui padėjo, o man nieko!” Tiesiog vieno iš mūsų organizmas yra “imlesnis” tam tikrai medžiagai nei kito. Pasiseka tiems, kurie greitai atranda savąjį stebuklą. Beje, kordicepso preparatai skirti bendram organizmo atsparumui didinti, nesukelia neigiamo šaltutinio poveikio, dėl to sau tikrai nepakenksite įsigiję šį preparatą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *