Artėja didžioji vestuvių karštinė, mat kiekvienais metais įsisiūbavus pavasariui, įsisiūbuoja ir vestuvių maratonas Lietuvoje. Tai jaučia ne tik vestuvinių suknelių nuomos punktai, bet ir kiti verslininkai, susiję su vestuvių paslaugomis. Žinoma, nėra abejonių, kad svarbiausias šventės akcentas – jaunosios apdaras. Planuojančioms ištekėti dar šiemet, siūlome atkreipti dėmesį į šių metų tendencijas. Nuomos punktuose ir salonuose šių metų vestuvinės suknelės itin žavingos.

Elegantiškas kritimas

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, vis dar populiarumo viršūnėje lengvos ir natūralaus kritimo vestuvinės suknelės. Dažniausiai siuvamos kaip ilgos vakarinės suknelės, tiesa, tik baltos. Lengvos it vėjas, nekaltos ir labai elegantiškos nuotakos tikrai nepasigailės pasirinkusios tokio tipo sukneles. Tai itin patogus modelis, leidžiantis lengvai judėti, gerai jaustis ir su ta vienintele vestuvių suknelė atbūti visą šventę, nesibaiminant, kad nepatogu, sunku kvėpuoti ar judėti.

Laisvė romantiškiems siuvinėjimams

Labai svarbus šių metų vestuvinės suknelės akcentas – nėriniai. Šiemet įvairių stilių suknelės, puoštos nėriniais, itin populiarios įvairiuose nuomos punktuose, tokiuose kaip www.vestuviukarstine.lt. Profesionalių industrijos meistrų vestuvinių suknelių nuoma rodo, kad nėriniai tikrai vertinami ir yra itin svarbūs vestuvių šventėje. Dažniausiai nuotakos renkasi nėriniais puoštą suknelės apačią, tačiau šiemet ypač populiarios ir labai romantiškos, gipiūrinės suknelių nugaros ar rankovės. Itin drąsioms ir žavingoms moterims dizaineriai šiemet netgi siūlo rinktis itin laisvai krintančias sukneles, kurių viršus siuvamas iš gipiūro, o nugara pabrėžiama gile V formos iškirpte.

Klasikos princesės šiuolaikiškai

Nors prieš kelis metus buvo manoma, kad pūstos vestuvinės suknelės po truputį išeina iš mados, šie metai reabilitavo tokio stiliaus vestuvinį apdarą ir netgi siūlo jaunatviškoms ir drąsioms nuotakoms rinktis naujovišką princesės suknelės variantą – trumpą vestuvinę suknelę. Tai itin populiarus pastarųjų metų modelis, puikiai tinkantis įvairių formų nuotakoms. Žavingas taliją pabrėžiantis suknelės korsetas derinamas su pūsto tipo sijonu iki kelių. Puikiai karštai vasarai tinkanti suknelė suteikia naujo vestuvinio įvaizdžio ir dar žavingesnės emocijos. Suknelių nuomos punktai šiemet netgi siūlo kelių dalių vestuvinės sukneles, kurių pagrindas yra pūstas trumpas sijonas, puoštas permatomu audeklu iki žemės. Pasibaigus oficialiai daliai, ilgoji dalis nusegama ir suknelė tampa žaismingai trumpa, tačiau tokia pat elegantiška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.