Virtuvės erdvė yra labai svarbi kiekvienų namų patalpa. Čia labai svarbu sukurti ne tik funkcionalų, bet ir jaukų interjerą, kuris leistų atsipalaiduoti, čia būtų malonu ne tik pusryčiauti, bet ir ramiai šnekučiuotis bei vakaroti. O tam reikia kokybiškų ir tinkamų baldų. Prieš kelis dešimtmečius virtuvės baldų gamyba buvo gana paprasta, mat baldai buvo kuriami pagal kelis turimus šablonus ir masiškai parduodami. Tačiau šiandien vis labiau populiarėja individualūs baldų užsakymai, kai žmonės nori ne tik pasirūpinti funkcionalia virtuve, bet ir sukurti savo interjerą namuose.

Originalūs baldai netradiciškoms virtuvėms

Labai dažnai individualius virtuvės baldų užsakymus patiekia netradicinių išmatavimų būstuose gyvenantys gyventojai. Pavyzdžiui, bute turint mažą virtuvę, pravartu ieškoti individualių virtuvės baldų, kurie būtų pritaikyti mažai erdvei. Dažniausiai pagal standartinius išmatavimus gaminami virtuvės baldų komplektai netinka mažai virtuvei, atima iš jos erdvę ir jaukumą. Tuo tarpu pasirūpinus individualių virtuvės baldų gamyba mažai virtuvei, galima ne tik sutaupyti erdvės, bet ir sukurti išskirtinį virtuvės interjerą.

Taip, kaip mažai, taip ir didelei virtuvei reikalingi originalūs baldai. Jei Jūsų virtuvė labai erdvi ir joje daug erdvės, Jums greičiausiai taip pat netiks standartinių išmatavimų virtuvės baldai. Didelėje erdvėje dailiai atrodo didelės spintelės, tamsūs baldų tonai bei originalių spalvų deriniai. Didelei virtuvei puikiai tiks originalūs virtuvės baldų sprendimai, pavyzdžiui, baras-sala virtuvės viduryje. Be to, turint daugiau erdvės, galite įsirengti ne tik daugiau lentynų įvairiems įrankiams, bet ir nedidelę prieskonių lentynėlę prie lango. O apie didelį valgomąjį stalą, matyt, nereikia nė sakyti.

Virtuvės baldai saviraiškai

Labai dažnai virtuvė tampa namų šeimininkių erdve. Čia jos praleidžia daugiausiai laiko, todėl dažniausiai jos ir kuria virtuvės interjerą bei renkasi baldus. Labai dažnai moterys nori, kad virtuvės baldų gamyba atitiktų jų reikalavimus, o rezultatas pateisintų lūkesčius. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia pasiūlyti įvairių netradicinių spendimų virtuvėje, tad kiekviena šeimininkė gali užsisakyti norimus baldus ir džiaugtis originaliu virtuvės interjeru. Pagal individualų užsakymą užsakyti baldai virtuvėje atrodys stilingai ir jaukiai. Juos visuomet galite derinti Jūsų asmenybę atspindinčiomis dekoracijomis, spalvomis ir ornamentais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *