Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Kokie kompiuteriai populiariausi internetu? - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

kompiuterius internetuPastaruoju metu darosi įprasta pirkti kompiuterius internetu. Kaip ir kita elektroninė bei buitinė technika, kompiuteriai internetu parduodami su didesnėmis nuolaidomis, neretai galima rasti net per pusę pigesnių modelių lyginant su analogiškais variantais parduotuvėse. Šiandien mes palyginsime tris pastaruoju metu itin perkamus gaminius ir jų kainas prekybos centruose su kainomis internetinėse parduotuvėse.

ASUS X555LN modelis su Windows 8 operacine sistema internete dabar kainuoja 500 eurų, o štai prekybos centre pigiausiai tokį kompiuterį galėjome rasti už 635 eurus. Šis modelis išsiskiria galingu Intel i5 procesoriumi, net šešiais gigabaitais operatyviosios atminties, nVidia GeForce GT vaizdo plokšte. Kaip būdinga daugumai Acer firmos gaminių, jūs gausite ne dviejų, o net trijų metų garantiją, tad šiuo pirkiniu garantuotai džiaugsitės ilgiau.

Led Anti-Glare technologija sukurtas ekranas garantuos, kad jūsų akys neišsausės – tai itin svarbu verslininkams, kuriems tenka prie kompiuterio praleisti daug laiko. Matinis ekranas su pažangia technologija garantuos, jog ir po ilgo darbo akių nuovargio nesijaus. Šiek tiek gaila, kad šis modelis neturi SSD skaitytuvo, o gamintojai įdiegė 500 gigabaitų kietąjį diską, vietoj dabar vis labiau trokštamo vieno terabaito. Nepaisant to, Asus savo vartotojams gali pasiūlyti solidų produktą su visais komfortą ir spartą garantuojančiais privalumais, reikalingais darbui ir pramogoms.

Kitas mūsų peržiūrėtas kompiuteris – ACER ASPIRE E5-571G. Šiuo metu internete galima įsigyti tokį gaminį už 498 eurus, o prekybos centre galėjome rasti šį modelį už maždaug 600 eurų. Be abejo, modelis nustebins jus Intel iCore i5 procesoriumi, 1 TB atmintimi kietajame diske, 6 gigabaitais operatyviosios atminties. O ką dar ypatingo turi šis kompiuteris? Kaip ir Asus nešiojami kompiuteriai, šis Acer modelis yra parduodamas su 36 mėnesių garantija.

Ekranas yra pagamintas su Led Anti-Glare technologija, todėl matinis monitorius jūsų akių nevargins. Šalia viso to, yra Bluetooth, HDMI jungtis, dar kelios naudingos išorinės jungtys, pavyzdžiui, muzikos entuziastams itin reikalinga Combo audio jack. Visgi, gaila, kad kompiuteryje nėra 3G ryšio, kuris jau integruojamas į daugelį naujųjų modelių. Nepaisant to, nusipirkę šį modelį, turėsite itin galingą bateriją, išlaikančią net iki 7 valandų maksimalaus darbo.

Trečiasis modelis, kurį apžvelgsime – MSI GT72 2QE DOMINATOR PRO. Tai idealių parametrų kompiuteris, pradžiuginsiantis jus i7 Intel procesoriumi, įspūdingu kiekiu operatyviosios atminties (net 32 gigabaitais!), vieno terabaito kietuoju disku ir papildoma 500 gigabaitų SSD kortele. Šis galingas MSI produktas parduodamas su naujausia Windows 8.1 versija, o kai kuriose parduotuvėse galioja ir MSI Superpack akcija, kurios metu su kompiuteriu galėsite nemokamai gauti ausines, kuprinę, dėklą ir pelės kilimėlį.

Apskritai, MSI Dominator Pro turi pažangiausią šiuo metu rinkoje esančią vaizdo plokštę nVidia GeForce GTX 980M, 7200 apsisukimų per minutę atliekantį kietąjį diską, net šešias USB trečios kartos jungtis, Blu-Ray optinį įrenginį ir Full HD raiškos internetinę kamerą. Korpusas yra pusiau aliuminis, o mygtukai yra apšviečiami iš klaviatūros apačios. Dabar internetu tokį MSI kompiuterį galite įsigyti už 2800 eurų, o įprastame prekybos centre jis kainuotų apie 3000 eurų.

Daugiau apie kompiuterius galite pasidomėti Wiki puslapyje: http://lt.wikipedia.org/wiki/Asmeninis_kompiuteris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *