Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Interneto svetainių kūrimas – 5 griežčiausi NE! - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kartais, kai pamatome kokią nesąmonę, norime visa gerkle šaukti NE, NE, NE! ir dar kartą NEEEE! Taip jau nutinka, kad tokių nesąmonių atrandame visur. Viena tokių sričių yra ir interneto svetainių kūrimas. Patikėkite, prisižiūrime labai daug visokių dalykų… Čia norime pristatyti 5 garsiausius ir baisiausius NE, kuriuos ištartume pamatę jau sukurtas svetaines. Klausimas – kas dėl to kaltas? Atsakymas yra paprastas – abu… Taip, taip, tiek užsakovas, tiek kūrėjas yra kaltas. Vienas, kad nesąmonės užsiprašę, kitas – kad ją padarė, nors žinojo, kad tai gali sugadinti jo vardą ir reputaciją.

 1. Penki „baneriai“ iš karto po meniu. Tai ypač dažnas atvejis valstybinių institucijų svetainėse, kuriose meniu būna kairėje (!) pusėje. Ten iš karto sukišamos kokie 5 reklaminiai skydeliai. Kartais net ir kairiajame ir dešiniajame meniu stulpeliuose jų yra. Mirga-marga, kaip besisukanti karuselė, o naudos iš to – jokios. Griežtas NE!..
 2. Video slaideriai. Vienas video slaideris – gražu ir skoninga. Deja, 3-5 einantys vienas po kito – jau netvarka. Kam to reikia? Dažniausiai tas video būna asociatyvus, nereklamuojantis paslaugų tiesiogiai. Tai gal geriau tą vietą išnaudokite informatyviam statiniam „baneriui“, kad paskui nereiktų jo kaišioti po meniu (jau minėjome)? Nesusipratęs NE!..
 3. SEO pastangos vieno puslapio svetainėje. Graudu ir liūdna žiūrėti, kai vieno puslapio svetainė yra nei lupta, nei skusta. Vienas meniu punktas gražiu paralaksiniu kodu nušliuožia vaizdą žemyn ar į šoną, o kitas staiga puslapį perkrauna ir atidaro jau vidinį. Kam tokia maišalynė? Akivaizdu, kad SEO paslaugos teikėjas prikišo savo nagus. Kažkas pasidarė šaunią šiuolaikišką svetainę, tačiau po kurio laiko suzgribo, kad jos niekas neranda. Tada nusamdė SEO specialistus, kad jie pataisytų padėtį. Tie negali to padaryti su vienu index.htm puslapiu, todėl pridarė vidinių ir… viską sugadino. Atsibuskite! Google kol kas nenori draugauti su vieno puslapio svetainėmis. Reikšmingas NE tokiems naiviems ir vaikiškiems bandymams…
 4. Tuščias puslapis. Komentuoti čia daug nereikia, bet kai pamatome…
  1. „Informacija ruošiama“
  2. „Under construction“
  3. „Puslapis atnaujinamas“

ar kokį kitą užrašą, pateisinantį, kad nėra čia jokios informacijos, kyla noras sakyti piktą NE. Kai pamatome „Lorem ipsum“, šaukiame NE, NE, NE!, nes tai yra žemiau už žemą. Kūrėjo degradacija, užsakovo abuojumas ir nepagarba lankytojui.

 1. Kontaktai apačioje – footeryje. Ne mums jus mokyti rinkodaros principų, bet lankytojas, užėjęs į jūsų puslapį ir radęs tai, ko ieško, turi jums paskambinti arba parašyti iš karto, neišėjęs iš to puslapio. Kai kontaktai rašomi pačioje apačioje ir dar 8 dydžio raidėmis, tai yra didelis apsileidimas. Kontaktai turi būti viršuje, o dar geriau, šalia prekės ar paslaugos aprašymo. Lankytojui turi būti pasiūlomas vienas kelias – „Atėjau. Pamačiau. Susisiekiau ir nusipirkau“. Bet kokiam kontaktų nukišimui į užkampius sakome didelį NE!

Interneto svetainių kūrimas yra menas. Menas pateikti žmonėms tai, ko jie ieško. Menas įtikinti, kad būtent čia jie ras tai, kas padės išspręsti jų problemas. Deja, šalia kelių menininkų visada dirba pusšimtis mėgėjų… Ieškokite tik profesionalų kurdami savo puslapius ir sulauksite lankytojų pagarbos ir jų pinigų.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *