Sveikata

Kavos tirščių galia

Kava — gėrimas be kurio negali gyventi puse pasaulio žmonių. Tai fenomenas aplenkęs visus kitus gėrimus ir ne be reikalo, kadangi šis gėrimas yra populiariausias rinkoje. Tik dėl jo žmonės kiekvieną ryta tampa žvalesni ir nuotaikingesni, o bendravimas prie kavos puodelio tampa prasmingesnis. Bet kava ne tik puikus gėrimas norint prasiblaškyti, tačiau tai ir kosmetinė priemonė, kurią naudoja moterys. Todėl trumpai apie kavos gebėjimus, kuriuos galima pritaikyti grožio pasaulyje.

Kavos tirščiai — priemonė, padedanti nušveisti visas negyvas ląsteles nuo kūno, o taip pat turi stangrinamo poveikio. Kaip pasigaminti kavos tirščių kremą? Naudojate pupeles kavos aparatams, ir kai pagaminate užtektiną kiekį kavos, lieka tirščių kapsulės, jas paimkite ir sutrinkite dar kartą, tuomet į tirščius įpilkite citrinos sulčių ir įdėkite grietinės. Viską išmaišykite ir tuomet prieš maudantis visą šį kremą įtrinkite į kūną ir masažuokite. Šis šveitiklis padės geriau cirkuliuoti kraujui, o taip pat ir sustangrins odą.

Dar vienas puikus grožį puoselėjantis produktas yra bananų ir kavos tirščių kaukė. Tas pačias sumaltas pupeles kavos aparatams išimkite iš įrenginio. Tirščius sumaišykite su bananais ir šaukšteliu grietinės, tada viską sutrinkite į vientisą masę ir gausite nuostabiai kvepiančia veido kaukę. Ją užtepkite ant veido ir palikite 15 minučių ant veido, o tuomet nuplaukite. Ši kaukė padeda sumažinti raukšles bei yra puiki prevencija senėjimui.

Taip pat yra dar kelios veido kaukės, kurios padės vyresnio amžiaus dailiosios srities atstovėms. Kaukė stangrinanti odą susideda iš tų pačių kavos tirščių, plakto kiaušinio baltymo bei medaus, viską reikia sumaišyti ir dėti ant veido, kaklo. Palaikius 20 minučių nuplauti, tuomet galėsite džiaugtis švelnia oda.

Kad kavos tirščiai turi gerų savybių jau visiems yra aišku. Kad paprasčiau būtų kolekcionuoti kavos tirščius rinkitės sumaltas pupeles kavos aparatams, tuomet tirščių atsargų turėsite labai daug ir galėsite panaudoti juos įvairiausioms procedūroms. O jeigu neturite kavos aparato, tuomet puikiai tiks ir išmirkyti kavos tirščiai karštame vandenyje.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *