Pasimatymai yra viena tų priežasčių kodėl norima sukurti rimtesnius santykius. Juk per juos jaučiamos ypatingos emocijos, o žmonės tikisi, kad taip bus visuomet. Tačiau, realybė yra tokia, kad ne visiems pasimatymai susiklosto teigimai. Būna ypač daug nejaukių akimirkų, kurias veria didžiulė tyla. Tokios nejaukios akimirkos niekam nepatinka, tačiau taipogi ne visi supranta kaip to būtų galima išvengti. Yra labai daug būdų kaip galima bent jau apsisaugoti nuo nemalonių akimirkų pačioje pasimatymo pradžioje. Reikia tik vadovautis keliomis paprastomis taisyklėmis. Kokios jos – skaitykite žemiau.

Šiuo metu į pasimatymus neretai žmonės vaikšto naudodamiesi specialiomis pažinčių programėlėmis. Jos leidžia greitai susirasti kandidatą į pasimatymą. Blogiausia tai, kad tokius pasimatymus einama visiškai nepasiruošus. Aišku, apranga galbūt yra tinkama, bet ruoštis juk reikia bendravimui. Tad, jeigu norite išvengti nejaukios tylos, prieš planuodami pasimatymą susidarykite klausimų sąrašą.

Susidarant klausimų sąrašą, jį reikėtų įsiminti kuo geriau. Susitikus su žmogumi iš karto galėsite jį kalbinti ir susižinoti svarbiausius jo privalumus ir trūkumus. Toks pasiruošimas ne tik leis išvengti nejaukios tylos, bet taip pat suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Žinant keletą pagrindinių klausimų, pokalbio metu gali atsirasti papildomų. Tad, užuot iš karto klausinėję, klauskite ką sako pasimatymo dalyvis ar dalyvė ir tuomet klauskite iš karto kylančių klausimų, o ne tų, kurie yra jūsų sąraše.

Kaip bebūtų, dėl jaudulio galite pamiršti savo klausimus, tad turėkite galvoje, kad juos galite užsirašyti kažkur. Kad ir telefone – juks šiais laikais natūralu žvilgčioti į jį net ir pasimatymo metu. Į ką jūs žiūrite – jūsų potenciali antroji pusė juk nežinos. Aišku, nebent jis yra nemandagus ir lįs į asmeninę erdvę.

Paprastai kalbant, nejaukios akimirkos dažniausiai kyla tuomet, kai į pasimatymą einama pasiruošus tik vizualiai. Nereikia pamiršti pasiruošimo bendravimui. Aišku, koją kiša ir emocijos, bet taip ir turi būti. Galiausiai, turėkite atsitraukimo planą tam, kad pamačius, jog netinkamas žmogus, galėtumėte pasišalinti be nereikalingo gėdos jausmo ir tos pačios nemalonios akimirkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *