Savaitgalis yra laikas, kai reikia pamiršti visus darbus, atsipūsti, pailsėti… Natūralu, kad tokiu atveju geriausia keliauti „į žmones“ ir įvairius renginius, kurių metu galima patirti nuostabiausių nuotykių. Renginiai Vilniuje yra organizuojami kiekvieną dieną, tačiau savaitgaliais jų pasiūla – plačiausia.

Tad Jūsų dėmesiui – keli patarimai, ką veikti Vilniuje.

1.      Pirmiausia, žinoma, spektakliai, kurių pasiūla šiuo metu labai plati. Nuo tokių, kurie skirti vaikams iki tokių, kurie skirti juodą humorą mėgstantiems suaugusiems. Spektakliai tikrai ne tik vakaro, tačiau gali būti ir visos dienos pramoga. Siūlome juose lankytis kuo dažniau, kadangi jie – edukuoja.

2.      Taip pat puiki pramoga yra čiuožynės ant ledo, kurios labai dažnai traukia ne tik vaikaus, tačiau ir suaugusius. Tiesa, jeigu čiuožti Jums yra per baisu – tokiu atveju visada galite žiūrėti pasirodymus, kuriuose salto daro profesionalai.

3.      O kaip įvairūs renginiai, kuriuose galima išmokti naujų dalykų? Pavyzdžiui, kai kuriems labai patinka lipdyti iš molio. Tuo tarpu kiti renkasi kvepalų gamybos arba keksiukų kepimo menus. Svarbiausia išbandyti ką nors naujo, kadangi tuomet savaitgalis bus produktyvus.

4.      Savaitgalio metu taip pat siūlome daugiau laiko praleisti gamtoje. Vėsiuoju metų laiku oras tikrai nėra tam labai parankus, tačiau jeigu tik yra bent kai saulutės – būtinai taip ir darykite.

5.      Koncertai Vilniuje savaitgaliais yra labai dažni. Suaugusiems dažniausiai siūlomos vakarinės programos, o dienos metu – įvairios programos vaikučiams. Reikia tik išsirinkti tinkamą koncertą ir maloniai praleisti laiką.

6.      Žinoma, būtinai reikia paminėti ir parodas, kurių pasiūla bei gausa šiuo metu labai plati. Nuo tokių, kuriose galima matyti senovinius eksponatus iki tokių, kuriuose galite susipažinti su unikaliais dirbiniais iš viso pasaulio. Kai kurios parodo yra mobilios, tad yra labai ribotas laiko tarpas pas pamatyti.

7.      O gal Jums labiausiai patinka sportas? Ne tik žiūrėti, tačiau ir dalyvauti. Galimas važinėjimas kartingais arba šokinėjimas batutų centre!

Savaitgalio pramogos gali būti labai įvairios. Daugiausia viskas priklauso nuo kiekvieno asmens pasirinkimo. Kol vieni ieško kažko aktyvesnio, tuo tarpu kiti renkasi pasyvesnes pramogas. Tačiau bet kuriuo atveju – Vilnius yra tas miestas, kur jų pasiūla yra pati plačiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *