Vonios kambarys namuose yra viena asmeniškiausių erdvių – čia galime atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius ir pabūti su savo mintimis. Tam, kad pavyktų atsipalaiduoti ir akių neerzintų ne iki galo įgyvendinti sprendimai, vonios kambario interjero planavimui iš anksto reikėtų paskirti nemažai dėmesio ir apgalvoti kiekvieną detalę.

Pirmiausia reikėtų apsispręsti, kokie vonios baldai bus naudojami – jų spalva, dydis ir stovėjimo vieta turės įtakos bendram kambario vaizdui ir užtikrins patogų jų naudojimą. Sprendžiant, kur turėtų stovėti vienas ar kitas įrenginys, nepamirškite išnaudoti kampų, kadangi tokiu būdu sutaupysite vietos ir vizualiai padidinsite net ir mažesnį vonios kambarį. Prieš įrenginėjant vonios kambarį patartina pasidomėti interjero dizainerių patarimais, nes juose pateikiamos eiliniam žmogui nežinomos gudrybės, kurios padeda tiek stilingai įrengti vonios kambarį, tiek išnaudoti esamą/turimą erdvę.

Vis dėlto, kad ir kokie reikalingi ar gražūs baldai voniai Jums atrodytų, jų neturėtų būti per daug. Koncentruokitės į kokybę  ir pažiūrėkite į situaciją iš praktiškos pusės. Pakabinami baldai, spintelės su veidrodžiu – tai tik keletas variantų, kurie suteiks galimybę vietoj dviejų įrenginių įsigyti tik vieną, tačiau užtikrins pageidaujamų funkcijų egzistavimą. Taip pat, prieš įrenginėjant vonios kambarį reiktų gerai apsvarstyti, ką labiau verta rinktis – vonią ar dušo kabiną. Be abejo, šios dilemos neegzistuoja, kai vonios kambarys yra didelis ir vietos jame pakaks viskam.

Nors vonios kambarys yra ganėtinai privati ir uždara erdvė, kuriant interjerą, vertėtų atsižvelgti ir į bendrą namų stilių – vientisumas suteiks žavesio ir jaukumo visai namų erdvei. Vonios baldai gali derėti su Jūsų virtuvės ar prieškambario dizainu ir savo medžiagomis, ir spalviniais aspektais – dabar tai įmanoma nepriklausomai nuo to, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Vonios kambariui rekomenduojamos švelnios ir šviesios spalvos, tačiau jeigu Jūsų namų interjeras pasižymi ryškiomis detalėmis, jomis galite paįvairinti ir šio kambario interjerą.

Svarbiausia, jog vonios baldai ne tik derėtų prie bendro namų dizaino, tačiau taip pat džiugintų patrauklia kaina ir patvariomis medžiagomis. Aukštos kokybės įrenginiai ne tik garantuoja ilgaamžiškumą, tačiau suteikia ir papildomo žavesio. Įsigyti tokius vonios baldus dabar gali kiekvienas – tereikia surasti geriausią kainos ir kokybės santykį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *