Skolų išieškojimas yra gana jautrus ir giliai paliečiantis klausimas tiek skolos ieškotojui, tiek pačiam skolininkui. Jeigu norite išvengti skolų, tačiau jaučiate, jog tą padaryti bus sunku, jums reikalinga teisininkų kompanija, kurios pagrindinė specializacija – skolų administravimas. Tai yra sisteminga skolų prevencija, ikiteisminis ir teisminis išieškojimas.

Pateiksime keletą pagrindinių niuansų, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį renkantis skolos išieškojimų  specialistų:

  • Kuo platesnis teikiamų paslaugų spektras. Jeigu jūsų pasirinkti teisininkai teikia tik standartines teisines konsultacijas ir paslaugas, tuomet gerų rezultatų galite ir nesulaukti. Labai svarbu, kad šalia skolų išieškojimo turėtumėte galimybę gauti ir skolų pirkimo paslaugas. Tai parodo didelę specialistų patirtį ir kompetenciją. Labai svarbu pažinti skolų išieškojimo ginčo antrąją pusę. Todėl detektyvo paslaugas teikiantys teisininkai, efektyviai,  dar prieš pradedant skolų išieškojimo procesą, surinks visą reikiamą informaciją apie skolininką: telefono numerį, adresą, informaciją apie gaunamas pajamas ir kt.
  • Patirtis ir laimėtų bylų skaičius. Kalbant apie laimėtas bylas, skaičiai turėtų byloti patys už save. Sakykim, 95 procentai laimėtų bylų parodys tikimybę, jog radote profesionalius pagalbininkus skolų išieškojimo procese. Kiekvienam klientui jo byla – pati svarbiausia. Todėl  norisi ją patikėti „daug mačiusiam“ specialistui. Tai būtų išties  protingas sprendimas. Tad, rinkitės ne vienus metus teisinę veiklą praktikuojančius profesionalus.
  • Palankus kitų klientų įvertinimas. Kaip žinia, šiandien daugelis prekių ir paslaugų perkama tik įvertinus kitų klientų atsiliepimus, nes internetinėje erdvėje tą padaryti nesunku. Ne išimtis ir teisinės paslaugos. Gausesnis palankių įvertinimų sąrašas suteiks daugiau pasitikėjimo ir užtikrintumo. Nepagailėkite laiko ir pasidomėkite tuo.

Prevenciniai veiksmai skolų išieškojimo  praktikoje

Dar viena svari priežastis ieškoti teisininkų, kurių praktikoje puikuojasi gana platus teikiamų paslaugų spektras – tai galimybė užkirsti kelią nemaloniam ir sudėtingam skolų  išieškojimo procesui. Kalbame apie  prevencinį spaudą. Teisės specialistai teigia, jog pastaruoju metu – tai itin sparčiai populiarėjanti skolų išieškojimo prevencinė priemonė. Tai išties nebrangus, bet gana efektyvus būdas antrą sutarties šalį paskatinti suvokti, jog laiku atlikti mokėjimai yra neišvengiami. Tai puikus padarinių apie galimas išmokėjimų vėlavimo pasekmes informatorius. Tokios prevencinės priemonės, kaip žinia, leidžia išvengti didelių finansinių bei moralinių nuostolių ateityje, jeigu planuojate ar jau esate sudarę skolinimo sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.