Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Idėjos išskirtiniam sodui ir namų eksterjerui - Internetstudio.lt
Deprecated: is_staging_site yra nebenaudojama nuo 3.3.0 versijos! Geriau naudokite in_safe_mode. in /home/rasytoja/domains/internetstudio.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Kiekvienas nuosavo namo šeimininkas ar šeimininkė rūpinasi savo gyvenamąja aplinka ir džiaugiasi, jei praeiviai ar draugai žavisi jų sodu, išskirtine skulptūra, įrengtu fontanu ar tiesiog įspūdingai sutvarkytu spalvingu gėlynu. Tačiau ir patiems kūrybiškiausiems kartais pristinga idėjų, kokio galutinio akcento reikėtų išskirtiniam namų kampeliui sukurti.

Čia pateiksime kelis pasiūlymus, kaip savo namų eksterjerui ar kiemui suteikti įspūdingą efektą. Tačiau įspėjame, pasirinkite tik vieną ar dvi iš šių idėjų, kitaip rizikuojate, jog jūsų namo aplinka atrodys neskoningai.

  • Japoniškas sodas. Tai itin daug darbo, laiko ir jėgų reikalaujantis kiemo elementas. Tikriems japoniškos estetikos entuziastams šio tipo sodas tampa viso gyvenimo hobiu – kiekvieną sezoną sodą jis vis labiau tobulinamas, pildomas naujomis augalų rūšimis. Japoniški sodai yra išties įspūdingi, todėl į juos verta investuoti pinigų ir laiko.
  • Šviečiantys vazonai. Jeigu savo sode kai kuriuos augalus laikote dideliuose simpatiškuose vazonuose, galite pasirūpinti jų dekoravimu. Yra parduodami įjungiami vazonai, kurių viduje įmontuotos švelnių pastelinių atspalvių LED lempos, tačiau galite ir pats paprasčiausiai apvyti vazonus mielomis lempučių girliandomis.
  • Skulptūros. Sunku išsirinkti skulptūrą, kuri idealiai atitiktų jūsų kiemo ir namų aurą, architektūrą ir eksterjero dizainą – ne retai iš taupumo pasirenkamos „kičinės“ skulptūros, kurios sodui tikrai neprideda grožio. Jei norite būtent šios sodo dekoracijos, geriau rinkitės vieną, bet menišką ir prie aplinkos derančią skulptūrą.
  • Spalvotos čerpės. Tai drąsiausiems skirta idėja. Stogas – tai geriausiai matoma namo dalis, kurią aplinkiniai pastebės jau iš tolo, tad kruopščiai atrinktų čerpių spalviniais deriniais galite savo būstą paversti spalvingu pasakų nameliu. Jei nerimaujate dėl kainos, pasidomėkite gerų čerpių gamintojų, pavyzdžiui, Creaton. Radę Creaton akciją, galite patrauklia kaina įsigyti aukštos kokybės spalvingas čerpes jūsų svajonių stogui.
  • Stogo dekoracijos. Lietuvoje tai nėra įprasta, tačiau dar vienas ryškus namo išorės akcentas gali būti stogo dekoracijos. Tai gali būti specialios stogo skulptūrėlės (angelas, gyvūnų ar paukščių figūros). Taip pat galima įsigyti lauko lempų girliandas su dideliais, šviečiančiais burbulais, kurie suteiks namui romantišką apšvietimą vakaros vakarą.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *